Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle terhes teszten a...

Timi127 kérdése:

Facelle terhes teszten a teszt zóna két szélén két halvány rózsaszín vékony csík, a közepe meg üres?

Figyelt kérdés
Ez negatív? Kinek volt már ilyen? Lett belőle baba? Csak azért gyanakszom egy kicsit terhességre, mert sokkal korábban kezdett el fájni a cicim, mint szokott...... Előre is köszi a válaszokat!
2014. febr. 17. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Képet esetleg nem tudsz csatolni? Vagy érvénytelen a teszted vagy pedig arra a csíkra gondolsz ami ott a szélén szinte mindig kijön. Én is jártam már így egyébként. Én inkább az x-epil tesztet javaslom. Mindenképp csinálj egy másikat másik fajtával! Szurkolok!
2014. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fotó róla esetleg? de tudom mire gondolsz, de azért mutasd meg :)
2014. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lefotóztam de a fotón nem látszik úgyhogy fölösleges. Amúgy a két kis halvány csík látszik lámpafénynél is. Szerintem is X-epilt fogok próbálni holnap az már nekem is bevált,kicsit egyértelműbb volt hogy pozitív. :)
2014. febr. 17. 21:41
 4/4 A kérdező kommentje:
A telefonom nem tud éles képet csinálni.
2014. febr. 17. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!