Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek hasonló? Fitymaszükü...

Valakinek hasonló? Fitymaszükület, többi lent

Figyelt kérdés
Nemrég behyulladt kisfiam kukija, betadinnal átmosták neki itthon is betadint kellett neki bele cseppegtetni, kaptunk primafucort krémet egy hónapig kell neki kenni, eddig meg se mozdult neki de most icipicit meghuztam neki mert fehér trutyit láttam a végén, a kérdés merjem e neki esetleg meghúzni vagy ne...urologus ezt nem mondta csak hogy kenjem neki, félek megint be fog neki gyulladni ma mint ha vastagabb lenne neki,14 hós

2014. jún. 6. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ne huzgasd nehogy meg a vegen gond legyen belolle. Ha ugy latod, hogy nagyobb es attol felsz, hogy gyuladt mutasd meg inkabb a dokinak. Itt nagyon megszoktak oszlani a velemnyek ilyen teren.

Szerintem ha gyuladt volt neki a kukija es most gyogyulo felben van akkor ne huzogasd. Ha eseteleg kaki kerul a kukijahoz (ami pelusos babaknal elofordul) akkor sokkal jobb ha a bore le van tapadva mert a kakival felkerulhet nagyon konnyen az E-coli bakterium olyan helyekre ahova nem kene... ami csunya fertozest okozhat. Szerintem ne nyulj hozza csak kenegesd. De ez csakis az en szemelyes velemenyem. Inkabb kerdezz meg egy dokit.

2014. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Szia! Szerintem se huzogasd, inkabb elotte kerdezd meg a dokit. Ocsemnek volt fitymaszukulete, es sajnos a kenegetestol nem jott helyre, ugyh jott a korulmeteles. Allitolag minel kisebb a gyerek, annal jobb elvegezni, es igy jobban ellenall a fertozeseknek is. De ez a mutetes megoldas persze csak a vegso eset.
2014. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
jajj körül ne metéltess már egy 14 hóst,könyörgöm...
2014. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Hat a teljes korulmeteles azert kicsit se civilizalt.... nekem pl hatalmas karokat okozott, a nemi eletem az kb nulla amiatt, mert az orvos elhitette a szuleimmel, hogy "ez a legjobb megoldas".

2014 van, igenis van mas megoldas! Keresni kell normalis orvost!

2014. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!