Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttam egy babakocsit, tudnáto...

Láttam egy babakocsit, tudnátok segíteni, hogy milyen fajta lehetett? (nagyon alacsony, tágas és dizájnos volt)

Figyelt kérdés

Voltam vidéken a héten (Debrecen), és láttam egy nőt egy babakocsival.


A kocsi a lány dereka alá ért csak (kb. combközépig), a baba háton feküdt benne, olyasmi helyzetben, mint a Stokkéban, a nővel szemben.


Nagy kerekei voltak, ahogy láttam, és divatos volt a dizájnja.


Tudja valaki, mi ez a típus? Beleszerettem:)



2014. jún. 8. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Mièrt nem kérdezted meg mi a neve?!

[link]


[link]

2014. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: egyrészt a villamosról láttam, másrészt nem szokásom idegeneket megszólítani az utcán. Azt nem kellett volna tőle megkérdeznem, hogy "bocsi, hé, bocsi, mennyi az idő?" vagy "van egy kis apród?":)))


És írtam, hogy olyan volt, mint a Stokke, de nem olyan magasan volt benne a gyerek.


A többi tipp jó! tuti ez a Bugaboo volt.


Ha még írna más, szerintetek ezek praktikusak vagy csak jól néznek ki?: [link]

2014. jún. 8. 08:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugaton rengeteg Bugaboo-t láttam, nagyon dicsérték, biztosan jo.
2014. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem ciki szerintem!

Nekem quinny senzz babakocsim van, nagyon sokszor megállítanak idegenek, s megkérdik milye fajta, hol vettem!

Konkrétan volt olyan aki megkérdezte nem-e adom el!


[link]

2014. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bugaboo cameleon 3-asom van. Imádtam de az árához képest nem voltam elégedett vele. Tolni egy álom ez tény akár egy ujjal eltolom, viszont az enyém (és állitólag tipushiba) egy idő után az első kerekeknél rosszabb úton csörgött csattogott. Garira többször is visszavittük amit lehetett kicseréltek (értsd szinte új az alapkocsim) vázat, első kerekeknél azt a részt ahova a kerekek becsatlakoztak sőt végül az első kerekekből is újat kaptam. Igaz azóta nem használtam a kocsit mert lecseréltük egy könnyű sportra és most a buga a szekrényben pihen és várja a majdani kistesót de ha újrakezdhetném a babakocsi vásárlást biztos nem ennyiért vennék babakocsit alig 1 évre.
2014. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!