Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vizzel kapcsolatban lenne...

Vizzel kapcsolatban lenne kerdesem. Valaki segitene?

Figyelt kérdés

Eddig babavizet adtunk a kislanyunknak, amit forraltunk 24 ora elteltevel, mivel az van rairva. Most 10 honapos es szentkiralyit adtam ma neki. Kerdesem az az h hnap mar kell forralni? Tudom h ra van irva h forralas nelkul adhato, de meddig? Vagy kb. 3 napig felbontas utan nyugodtan adhatom neki forralas nelkul is? Persze hutobe nem teszem.

Koszonom!


2014. jún. 9. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ásványvizet adtam neki, de én felbontás után a hűtőben tartottam /a janán ezt szerintem írják is/, de sosem forraltam fel, mikróban melegítettem rajta egy kicsit, kb. 3 napig adtam neki egy üvegből.
2014. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ia hűtőbe teszem, mentes Szentkirályiból csinálom 4 hónapos fiamnak a tápszert, de nem az 1l-es baba Szentkirályiból, hanem a 1,5l-es sima mentesből, ugyanaz, mint a Szentkirályi baba. Nem forralom 24 óra után, hűtőbe teszem, igaz hamar el is fogy.
2014. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a felbontást követő 24 óráig forralás nélkül adom, de azt követően forralom, függetlenül a tárolásától.
2014. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hűtőbe sem tettem, nem is forraltam.
2014. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
10 honaposan mar csapvizet is kaptak (jo a viz nalunk), forralas nelkul! egyebkent nem kell forralnod szerintem mar, en Naturaqua-t adtam Nekik tobbnyire, hutes es forralas nelkul!
2014. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felbontas utan tedd hutobe.aztan mikroba melegitsd meg.en nem forralom de max.ket nap alatt elfogy.3,5hos a babam.igy csinalom amiota potlast kap.ket honapja kb.
2014. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! :) Igaz h ha mi is azt isszuk akkor hamar elfogy es mindig "frissen bontottat" tudok neki adni. Csak a Jana vizzel vtunk ugy h allandoan forralni kellett, azert gondoltam h a szentkiralyival ezt nem kell. Sajnos nalunk a csapviz eleg rossz minosegu. :( Ezert azt majd csak kesobb adok neki.
2014. jún. 10. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!