Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vki segítene DM Kuponokkal...

Vki segítene DM Kuponokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy 25% joker kupont, 15% libero kupont (ami a bababónusz programban van), és a 15%-os végösszegi kupont fel lehet e egyszerre használni??? Két nagy csomag libero pelenkát szeretnék venni, mást nem. Szerintetek???
2014. jan. 5. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyik pelusra a jokert, másikra a libero kupont. És a végén lejön a 15%.
2014. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a libero 15%-t felhasználod, akkor a jokert már nem tudod. De a végösszeges 15% megint mehet.
2014. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2.vagyok: Úgy tudom, hogy a liberos kuponnal több csomagot lehet venni, így nem fogják elfogadni a másikra a jokert.
2014. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam mint az első. De nemtudom. Jó lenne ha fel lehetne használni mindet, így nagyon kedvező lenne a pelus ára. :-)
2014. jan. 5. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:
úgy fel lehet ahogy az első írta. Hiszen 1 pelusra csak 1 kupont használsz fel.
2014. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, most megnéztem a dm honlapján: "A kuponszelvény ellenében, egy vásárlás alkalmával 15% kedvezménnyel vásárolhat meg egyszerre több Libero pelenkát.


-15% MÁRKA-JOKER

EGY KUPONNAL TÖBB TERMÉK IS MEGVÁSÁROLHATÓ!"


Tehát, ha 2 csomag pelust veszel, akkor egy db 15%-os kupon elég hozzájuk. Akkor viszont a 25-ös jokert nem fogja elfogadni, tapasztalat. A végösszegből megint fogsz 15 %-ot kapni.

Írd majd meg lécci, hogy sikerült. Kíváncsi vagyok. (2.)

2014. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem fogadtak már így el,ahogy az első írta,az egyikre márka jokert, a másikra 25%-ost.és a végösszegit
2014. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindhárom kupont nem fogod tudni együtt felhasználni, viszont azt senki nem fogja neked megtiltani, hogy a 25%-os jokert egy csomag Liberora használd fel, hiába a Liberos 15%-al többet is lehetne venni.


Tehát úgy fogsz a legjobban járni, ha az egyik csomag Liberora kéred a 15%-os Libero kupont, a másikra a 25%-os joker kupont (de így erre már a Liberos kupon nem vonatkozik!), és még az egészből lejön 15% végösszegi.


Én is nagy Dm-kuponozó vagyok, nagyon sok pénzt lehet velük spórolni, imádom!:)

2014. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!