Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány ujjnyi méhszájnál mondják...

Hány ujjnyi méhszájnál mondják, hogy megindult szülés?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Naoam kettonel telefonaltak a dokinak h jojjon be, onnan 5 oran belul megvolt.
2014. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En ket ujjnyira nyitva voltam a 36.hettol.de semmi extra nem volt.marmint nem mondtak semmit csak h szepen haladunk....:-)39+4re szultem.ketpercesekkel mentunk be addigra mar teljesen kitagultam,eltunk a mehszaj.
2014. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4-5újjnyir voltam, de én később mwntem be. Kórházba. Azonnal küldtek a szülőszobára.. Ahoz képest, 12-kor mentünk be, doki 15 percen belül ott volt, 5:13-ra lett meg a pici lányom!
2014. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 40. hét után a zártból 5 nap alatt kitágult bő két ujjnyira, akkor felküldtek a szülőszobára és megindították oxival. Kb. 5 óra alatt meglett a babám. Előtte semmi fájásom nem volt, csak amikor napközben megerőltettem magam, akkor este kis jósló, de el is múlt.
2014. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ettől függ - sokan kinyílnak valamennyire már szülés előtt hetekkel, másoknál meg azért lesz császár, mert zárt marad (pedig pl. rég elfolyt a magzatvíz).
2014. jún. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 ujjnyi volt es azt mondta szepen haladunk, ez par ora alatt nyilt ugy ki h eszre se vettem, picit gorcsolgetett. Bent fekudtem mar akkor ket napja igy mindig vizsgaltak. Mikor megnezett a doki es kozolte h mennyire vagyok nyitva hozzatette h csak nem var tovabb mert visz csaszarra annyira rossz lett a szivhang. Nincs ido tovabb. Szoval fogalmam sincs mennyi lett volna meg. De ugy toltak be h nincs fel oraja.
2014. jún. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim azt mondta a 38. heti vizsgálaton, hogy a méhszájam 2ujjnyira nyitva - végig, és teljesen fel van puhulva és meg van rövidülve. Mondta, hogy a rendelése után menjek vissza, és átmegyünk a kórházba és bekísér egy szülőszobára, mert ilyen állapotban már oda szoktak menni. Ez reggel volt.

De mivel nem volt fájásom, én inkább hazamentem.

Bár késő délután csak vissza kellett menni, mert éreztem, hogy beindultak a fájások- és meg is született a babám rövid idő alatt.

2014. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor én bent feküdtem volt egy csaj aki több mint egy hónapja volt bent mert 2 ujjnyira volt a méhszája és a fertőzések miatt nem engedték haza már. Nekem elment a vizem úgy indult meg a szülés csak nem tágultam.. 21 óra múlva már befért a doki 5 ujja és akkor mondta hogy szülünk.. De mire odaérsz hogy annyira ki legyél tágulva addig a hosszú,utána már gyorsan megy és nem fájdalmas hanem megkönnyebbülés! :) Gyors szülést kívánok!
2014. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtátok a tapasztalatokat.
2014. jún. 12. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!