Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire normális szülés után...

Mennyire normális szülés után hónapokkal néha nyilaló fájdalom a méhszájnál?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete vannak ilyen tüneteim,hol szúr,hol nyilal,hol tompán fáj és néha annyira,hogy nem tudok ülni. Nem értem.
2013. márc. 31. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Megjött már?

Nekem a szülés utáni első mensim előtt voltak ilyen hasonló tüneteim. Pár hónapon keresztül ez ment mensi előtt.

Ha megjött már, akkor nem tudom, viszont ha fájdalmas, akkor menj el orvoshoz, az a biztos.

2013. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg. Én is gondoltam,hogy emiatt lehet. Na igen,nem a legegyszerűbb eljutnom orvoshoz,csak gondoltam egy ilyen gyors segítséget kérek,hátha másnak is volt ilyen. Köszi,hogy írtál!
2013. márc. 31. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy normális-e,de én is érzek ilyesmit. Néha úgy beleszúr,meg nyilall, de nem is tudom pontosan hogy hová, tök ismeretlen helyekre,amiket régen nem éreztem. Menzesszel tuti nincs kapcsolatban nekem, mert még nem jött meg és sztem egy jó darabig nem is fog, sűrűn szoptatok még. Én arra gondoltam, hogy talán a hüvelyflóra nem tökéletes,amúgy is szárazabb az ember ilyenkor.
2013. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!