Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám 9 napja nem...

6 hetes babám 9 napja nem kakilt. Szoptatott baba. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Dokihoz elvittem tegnap. Azt mondta egyek sok gyölcsöt ès szopik közt adjak neki egy kis vizet. Ti tudtok valami màs mòdszert ami bevàlt?
2014. jún. 10. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Picit cukros kamillatea, lázmérő.
2014. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez a lázmérős dolog nálunk is mindig bevált!
2014. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekünk is a doktornő először a világosra főzött ici pici cukros kamillatea, ha az nem jön be sötétebbre főzött kamilla tea, ha az se jön be, akkor a lázmérőzés. Az már azért be szokott jönni, de lehet kapni szélcsövet, bár azt sose próbáltam, nekünk bejött általában a kamillatea
2014. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi az a làzmèrös dolog ilyet mèg nem hallottam?
2014. jún. 10. 13:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk az őszilé bevált, én nem szerettem a hőmérőzést:-(


KÉrdező: Hőmérő be a popiba:-)

2014. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia

esetleg szélcső??

de nálunk is a popsiba picit a krémes fülpiszkáló jött be.-és ,ha te ennél valamit?lekvár,barack,szőlő-vagy,ami neked bevált?

2014. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem merek a popsijàba dugni semmit... Egyàltalán mennyire krll bedugni hàny centire? Fèlek higy megsèrtek ott valamit.
2014. jún. 10. 14:48
 8/10 Vilcsianyuja ***** válasza:

Előbb-utóbb el kell kezdened a lázmérőzést popsiban, mert ez a legmegbízhatőbb lázmérési módszer, hiába mindenféle csillivilli fül- és homlokhőmérő. Persze remélem, minél később kell lázat mérni a babádnál, de ezzel a székletindítással egy kicsit gyakorolhatsz előre. Pici krém a lázmérő hegyére, aztán óvatosan be a popsiba, max. 2cm mélyen. A bélmozgást fokozza, ha egy picit ki-be tologatod a lázmérőt. Nálunk 10 nap volt a rekord, és lázmérőzés után 1 nappal jött meg a várva várt kaki.

Egyébként az én dokim is a kamillateát ajánlotta ilyen esetekre, persze

2014. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
hopp, véletlenül előbb elküldtem, mint befejeztem... Szóval a kamillateával kellően körültekintően kell bánni, figyelni a babán bármiféle allergiás reakciót.
2014. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, a hőmérő végét picit bekrémezni, bedugni a popsiba, de nem szabad mélyen, és kicsit mozgatni, nekünk az icipicit oldalt irányú mozgás bejött, már rögtön jött is a kaki.
2014. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!