Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tünete van ha torokgyul...

Milyen tünete van ha torokgyulladása van a babának?

Figyelt kérdés
Tegnap 10 hónapos kisfiam egyik pillanatról a másikra felment a láza 38,1-re azóta egyszer ment le neki 36,4-re de foylton hőemelkedése van, kedve jó csak már nagyon-nagyon fáradt mert aludt 1 óra 10 percet hajnalba! folymatosan próbálom levinni a lázát illetve itatni nem könnyű mert szopik és nem igazán fogad el semmit illetve valami a szájába kerül elkezd sírni! jön most nagyon sok foga is egyszerre viszont ha a jobb mellemet venné el elkezd bokákolni vagy köhög nem is tudom igazán, a balból eszik szépen! nagyon meg vagyok ijedve első babám és soha nem volt lázas, nagyon rossz votl ez az éjszaka már totál gyomor görcsöm van és doki cask 1-től lesz de nagyon lassan telik az idő!
2014. jún. 13. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Onnan tudtuk hogy torokgyulladása van a lányunknak, hogy nehezen tudott nyelni. Megértelek, én is nagyon meg voltam ijedve, ennek ellenére a gyerekorvosunk nem adott rá semmit, a szokásos lázcsökkentőkön kívül. Tantum Verde spray-t használtunk, 1-2 nap alatt rendbe jött. Fogzásnál nekünk nem volt láz, de ez volt ahogy írod is, amint a szájába került az étel, sírt, csak puhát adtam neki, semmi rágókát, meg baba-fogkefét, ezek enyhítették a tüneteket de biztos babafüggő is mert van aki ilyenkor fogzáskönnyítő zselét használ, vagy hűtős rágókát. Jobbulást kívánok!
2014. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! közbe megjártuk már a dokit meg semmi baja! fogzás az ugye nagyon közre játszik és azt mondta a doki valami kis vírust is benyelt ezért a láz de ne aggódjak meglátom ahogy jött úgy menni is fog ő mára ígérte hogy jobban lesz sokkal adjam neki a nurofent 3*szor naponta hát tegnap fél 3-kor sikerült elaludnia aludt másfél órát és úgy kelt hogy láz nélkül azóta minden rendbe hál isten :)
2014. jún. 14. 05:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!