Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.! Kisfiam hátán most...

S. O. S.! Kisfiam hátán most találtunk egy szőrt, de olyan, mint egy felnőtté, erős, szúrós. Nagyon megijedtem, mit tegyek? Kb.2mm hosszú.

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 20:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
hagyd ott.
2010. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%
Hát hallod, szerintem azonnal rohanjatok az ügyeletre... Vagy talán nem kell eltűlozni mindent.
2010. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
úgy értem én nem bántanám. de miért ijedtél meg? hány éves a fiad?
2010. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
54%
Jézusom,pont telihold van.............
2010. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
55%
Légy 4?
2010. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell mindenből hatalmas ügyet csinálni! Ugyan már, ez nem tragédia! Mi lesz, ha tényleg valami baja lesz? Azonnal rohansz a dokihoz? Lazíts kérlek, mert így bele fogsz őrülni az anyaságba!
2010. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! A mi kisfiunk szőrös háttal született :=). Nem volt vészes persze, de jól láthatóan ott volt. Mindenki megnyugtatott, hogy ez csak magzati szőrmaradvány, majd lekopik. Már majdnem 8 éves, de nemhogy lekopott volna, már a lábszára is szőrösödik, pedig makk egészséges! :=)

Lazíts! Itt-ott egy-két szőrszál még nem jelent semmilyen betegséget!

2010. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
68%
Baba a gyerek,abban a kategóriában van.El lehet vinni orvoshoz,én is érdekesnek találom,de nem kell annyira eltúlozni.Fáj neki (a szőr)?
2010. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Hát kur-va rendesek vagytok mit ne mondjak!Egy fekete szőr van a hátán,persze,hogy megijedek,1 éves amúgy!Aggógom csak ennyi,és azért kérdeztem,hátha kapok Normális választ,de úgy látszik Ti nem vagytok aggódó szülők!Siralmas!Persze,hogy megijedek! I.......k!
2010. jan. 2. 20:18
 10/30 anonim ***** válasza:
37%
Akkor kínozd az idegeid, mi jól vagyunk addig is xD
2010. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!