Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Laparoszkópos epeműtéted ha...

Laparoszkópos epeműtéted ha volt már akkor időközönként nem tapasztaltad, hogy bizonyos ételek után erős görcs jelentkezik hosszú ideig + hasmas is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:

De, de ez zsíros, fűszeres kajáknál epehólyag nélkül természetes. Ilyenkor ezért bizonyos mértékű diéta, megfontolt étkezés javasolt.


[link]

[link]

2011. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem néha van hasmenésem és hénytam is néha ha pl majonézes kaját ettem. az erős görcs visoznt nem jó. amugy aki műtéten átesett sztem nem árt ha időnként megnézeti magát Uh-val, nehogy ujra probléna legyen. és ha nehezet eszel vegyél be pl egy Bilagitot.
2011. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát igen volt epehólyag nincs epehólyag.

NO-SPA gyogyszert szoktam bevenni álltálába ha nagyon elkezdek görcsölni de jó sokára használ.

Hát igen a sült krumpli is vmikor görcsöt okoz.

Van olyan amikor begörcsölök a joghurtól is vagy a túrós tésztától (tejtermékek) de ez is váltózó.

Meg észrevettem ha nem reggelizek és csak délután eszek vmit akkor is erős görcseim lesznek.

2011. júl. 5. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy napi 5x, picit egyél, azt mindenképp próbáld betartani.

Ilyenkor az epefolyadék folyamatosan csorog a gyomrodba (merthogy nincs epehólyag ahol gyűlne) és teljesen tönkreteszi a gyomrod hosszútávon.


Első

2011. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


És ezt próbáld a no-spa helyett...


1.

2011. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. júl. 5. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Szívesen, gyógyulj meg.

Ha meg továbbra is rosszul vagy, kérj a dokitól egy új hasi ultrahangot, nehogy az legyen a baj, hogy az epevezetékedben is kövek vannak.


1.

2011. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én jeleztem a házi doki felé,hogy sűrűn görcsölök de nem mondott rá semmit.
2011. júl. 5. 14:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd konzultálok a dokival aki megműtött és kérek tőle egy hasi ultrahangos vizsgálatot.A házi dokit meg lecserélem mert már elégé szenilis nénike és nincs sokszor képbe :)
2011. júl. 5. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!