Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitseg! Nem alszik a babam....

Segitseg! Nem alszik a babam. Talan beteg?!

Figyelt kérdés

Annyi ellentmondast talalok erre vonatkozoan, igy szeretnem ha paran megosztanatok tapasztalataitokat ! Elore is koszonom !

Lanyom most 9. Honapos. Nem O az elso gyermekem, megis tanacstalan vagyok. Szoval idaig viszonylag jo alvo volt. Ha tobbszor fel is ebredt, mindig visszaaludt. Mult hetvegen viszont 3 ejszakan keresztul nem aludtunk. Azt hittem nappal bepotoljuk, de tevedtem. Csak ugy aludt ha fogtam es ringattam, ahogy abbahagytam sirt, csak sirt. Ha el is aludt nax fel orat sikerult, utana kezdodott minden elolrol. Kicsit nathas volt, meg hoemelkedese volt. Aztan hirtelen elmult minden.Gondoltam soha nem lesz ilyen tobbet.tevedtem. ma ujra nem aludtunk. Ejjel 1ig sikerult, majd felebredt es kezdodott a szokasos hiszti. Reggelig :( ujra hoemelkedes es natha. Ez lehet a fogatol vagy esetleg beteg? Elso gyermekemet nwm viselte meg ennyire semmi. Mi lehet vele???


2014. jún. 15. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagy meleg, hirtelen lehűlés, front egyaránt hatással vana z alvásra. Ha betegség lappang benne az is okozhatja, érdemes Cebiont adni neki. Orra ha nem szelel akkor orrszívó porszívóval, tengeri sós oldattal tudsz neki segíteni. Fogzás egyaránt okozhatja, hogy gyakran felébred, sír, szintelen váladékos az orra, esetleg hőemelkedés is. Iszik eleget, mert a kiszáradás is okozhat hőemelkedést. Ebben a nagy melegben (elöző napokban volt) sokat kell itatni a babákat, inkább többet mint kevesebbet. Szeparációs szorongás szintén okozhatja a nem alvását. Enyém 7 hónapos, nagyon jó alvó, pontos napirendünk van, ma pedig egy percet sem aludt, pedig napközben is 5-6 órát szokott összesen. Nem éhes a babád, próbáld többször etetni, akár még elalvás előtt is egyszer.
2014. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!