Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos a lányom, beteg...

11 hónapos a lányom, beteg volt, most 2 napja nagyon rosszul alszik, sokat forgolódik és sír. Láza nincs. Mit tegyek? Vigyem dokihoz?

Figyelt kérdés
Forgolódás közben, szinte az egész ágyat bejárja. Ha sír és felveszem, megnyugszik, de még az ölembe is forgolódik néha. Nagyon kimerült vagyok, eddig se aludta végig az éjszakát, de most csak 2 órát tudtam aludni.
2014. márc. 10. 05:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Légy türelmes és lássad magad előtt, hogy 1-2 hét múlva már biztosan rendeződik a probléma. Beteg volt, és talán még mindig nem érzi magát jól. Eddig miért kelt fel éjszaka? Nem éhes? Nem lehet hogy egy rossz szokás miatt ébred fel minden éjszaka? Most biztosan a betegsége miatt ébred fel, de gondolkodj azon is, hogy mi lehet a probléma ami miatt nem alszik éjszaka. Fütyülj most a házimunkára amikor napközben alszik a babád te is dőlj le pihenni, ne foglalkozz mással, csak hogy kicsit kipihend magad, nem sokra megy veled a lányod ha kimerült vagy, mert ettől ő is feszült és kész a nyugtalan éjszaka. Néhány napja az én fiam is elkezdett felébredni éjszaka, látszólag semmi oka nem volt, aztán tegnap észrevettem, hogy ha felejebb csúszik az ágyán besüt a szemébe a hold, valamint most (magam sem tudom miért mert nem gondoltam, hogy ez probléma) de adtam neki egy melegebb takarót és megint át aludta az éjszakát. Ha tudsz kérj valakitől segítséget aki vigyáz a lányodra amíg te alszol egy kicsit.
2014. márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!