Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik napközben és...

Mennyit alszik napközben és éjszaka a 15 hónap körüli babátok?

Figyelt kérdés
Valamiért a környezetemben minden anyuka csodálkozik, hogy a lányom, csak max. 1,5 órát alszik napközben éjszaka kb. 10 órát. Az tény, hogy késő délután már fáradtabb, délelőtt meg sajnos max. fél 12-ig tud fennmaradni. A két alvás ellen már nagyon tiltakozik.
2014. jún. 15. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Napkozben 1-3 ora kozott aludt eddig, ez valtozo nala mennyire faradt. :-). De atlagban 1,5 ora szokott lenni.

Este 8-9 kozott megy aludni es 7-8 kozott kel reggel. Egyszer alszik egy nap mar jo ideje. :-)

Nalunk ugyanaz van mint nalatok, :-) szerintem ne is foglalkozz vele tok normalis ahogy alszik a gyerkocod. Nekem a vedono is mondta h teljesen jo ahogx alszik a lanyom.

2014. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is normális. A fiam pont 15 hónapos, nappal egyszer alszik 1,5-3 óra közti mennyiséget. Nem tudom, mitől függ.

Este viszonylag korán alszik (most pl már alszik), de 8-fél9-kor mindenképp, reggel viszont korán kel. Jobb esetben 6-kor, de van, hogy már 5-kor fent van. Hiába fektetem le később este, a kelés nem változik, szóval ő ilyen. Neki is megvan a 10óra éjszaka.

Mivel korán kel, ő sem bírja fél12-nél tovább, néha az ebéd is csúszik emiatt. Este 8-kor meg általában álmos. Szerintem nincs ezzel baj.


Ja, és teljesen magától állt át egy alvásra, kényszeríteni sem tudom kettőre. Ez a saját ritmusa.

2014. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igaz a kislányom még csak 14hónapos de már lassan 1hónapja hogy nem bírom le tenni napközben aludni így egész nap fent van 8kor van fürdetés és utána alszik reggel 9ig.
2014. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A ksfiam pár nap híján 15 hónapos. Napközben minimum 2 órát alszik, sokszor még ennél is többet. Ha idő előtt fölébred, nagyon nyűgös. Este pedig legkésőbb 9-kor /de inkább korábban/ alszik, viszont nem alussza át az éjszakát. Mostanában elég gyakran kel, a foga zavarja, olyankor cicin alszik vissza. Reggel 7 körül kel.
2014. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 15 hónapos, délelőtt és délután is 2-2 órát alszik. Este fél8-8-tól reggel fél7-ig.
2014. jún. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Napközben 3,5-4 órát aludt (egyben, mert 10 hónapos kora óta csak egyszer alszik), éjjel 12 órát. Most egyébként 2 éves és most is így alszik.
2014. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint csak erre felé csodálkoznak ezen az anyukák.
2014. jún. 16. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!