Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajáljatok olyan fürdetöt 1...

Ajáljatok olyan fürdetöt 1 éves babámnak ami garantáltan nem csipi a szemét ha belemegy a fürdetésnél?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A sárga Johnson's az nem csíp,azt hiszem top to wash a neve!

2010. jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is azt használom, mint az első válaszoló, vagy pedig a lilát (levendulás), az sem csíp. Kipróbáltam!!


3hónapos baba anyukája

2010. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

13 honapos a babam, harom honapos kora ota Jhonsons termekeket is hasznalunk, azt hiszem mar aprankent kiprobaltuk az egesz kinalatot (volt a mar emlitett top-to-toe furdetonk, kek, rozsaszin, lila levendulas, samponban is a sarga es a lila szinu, de a top-to-toe-val is mostam mar a hajat). Eddig meg egyik sem csipte a szemet, pedig lett volna ra alkalmuk...

Viszont a szuleimnel BABA furdeto es szinten BABA hajsampon van, nem viszunk sajatot es meg ott sem csipte egyik sem a fiam szemet.

2010. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ez vált be, valamint szuper a babasamponjuk is, az sem csípi Pöttöm szemét:


[link]

2010. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!