Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más se tudja gyümölccsel ill....

Más se tudja gyümölccsel ill. főzelékkel kiváltani a babája egy-egy étkezését?

Figyelt kérdés
Reggel megissza a tápszert,a következő evésnél adom a gyümölcsöt. Megeszik egy üveggel,de fél óra múlva ordít az éhsègtől. Főzelékkel ugyan ez a helyzet. Ha nem adok mellé tápszert,nem elég neki. Pl: 1üveg főzelék meg 120 ml tápszer. Amúgy normál esetben 170 ml tápszer az adagja. 5 hónapos lesz jövő héten.
2014. jún. 16. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még túl korai lenne az étkezés kiváltása.
2014. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A háziorvost kéne megkérdezni,lehet magas vitamin beviteltől is.De előfordulhat hogy ez nála teljesen normális!:) Meg kell nézetni!:)
2014. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kevés neki, amit egyszerre kap. Ha jó étvágyú, akkor éhes marad. De 5 hónaposan már kaphatna friss gyümölcsöt keksszel, az laktatóbb. Vagy főzeléket berántva.
2014. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Általában friss gyümölcsöt kap. Az üvegeset a mennyiség miatt irtam. A keksz úgy tudom 6 hós kortól van,azt nem adnék előbb. A rántás szintén nem neki való. 1 hét múlva lesz 5 hónapos
2014. jún. 16. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia,lehet,hogy ilyen nagy étvágyú baba :-)Rántást nem javaslom én sem,mondjuk én amúgy sem vagyok annak a híve,hogy csecsemő egye tök ugyanazt,mint a felnőttek. A főzelékbe meg a gyümölcshöz is lehet tenni Sinlac port,attól valamivel laktatóbb lesz. Mi ezt használjuk, 4 hós kortól adható. Főzelék után adok neki vizet/cukor nélküli gyümölcsteát is.
2014. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kekszet már adhat az neki, 4-6 hónap között kell bevezetni a glutént.
2014. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is így volt a gyümölccsel, szóval én sinlaccal dúsítottam a tízóraiját, így kibírta a következő étkezésig :)
2014. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kekszet már kaphat 4 hónapos kortól, például a fosfovit kekszet. Nálunk 6, legkésőbb 7 hónapos korig javasolják a glutén bevezetését. Egyébként a fiam ennyi idősen megevett kb. 150-200 gramm gyümölcsöt keksszel, és ugyanennyi főzeléket is. Kevesebbel nem lakott jól. Nyugodtan adj neki többet, ha többet kér.
2014. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gyümit babakekszel vagy tejpéppel(én pl Milupa vaniliással) dúsíthatod,főzelékhez meg adj egyenlőre tápszert amennyit úgy gondolsz megeszik még mellé.
2014. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon hasznosak voltak!
2014. jún. 18. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!