Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátok 1 nap mennyit...

1 éves babátok 1 nap mennyit nassol? Értem ezt ugy h mennyi kekszet tejszeletet v csokit eszik 1 nap?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy-két falatot. Én mértékkel engedném neki, de nem szereti az édességet annyira, nem kell neki. Kisfiú.
2010. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csokis, tejes dolgokat egyáltalán nem adok neki.

Néha 1-1 háztartási kekszet adok neki, ha babakocsizunk, hogy ne unatkozzon. Itthon elmajszol néhány kölesgolyót vagy bulátát, napi max 10 szemet, de csak 5 órás uzsi után, addig nincs. 13 hónapos kislány.

2010. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Túloztam, elnézést, néha az apukája ad neki pici csokit, ha ő is eszik, de ez nagyon ritka, mit mondjak, kb 2 hetente 3 falatka csoki.

2010. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
délelőtt semmit.délután szokott kapni pár szem bulátát.kb 3 naponta 1 babapiskótát.egyébként kiflit kap sűrűbben.anyuék meg néha adnak neki 1-1 kekszet.csokit nem túrórúdit csak csoki nélkül,de kb hetente 1 et.
2010. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En viszont tenyleg nem adok neki csokit egyaltalan. Kekszet minden nap kap, es turorudit is eleg gyakran(minden 2-ik nap, ritkan minden nap csoki nelkul)ja es fagyit is mar kapott(barackosat)nagyon szereti.Yaploitot is kapott es Activiat is.
2010. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

14:32 vagyok!

ja es pufit is mar kapott.

2010. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pár szem bulátát eszik, néha háztartási kekszet.Mikor beteg volt nem volt hajlandó mást enni csak húst magában meg háztartási kekszet, akkor engedtem neki, hogy többet egyen. Most már 17 hónapos, az ünnepek alatt megehetett napi egy szaloncukrot, néha adok neki műzliszeletet, de általában az uzsonnára van ha úton vagyunk és nincs kéznél más. Tegnap kortyolhatott a forró csokinkból:-)
2010. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiamnak akkor adok tejszeletet,ha olyan az ebéd,ami még elbírna egy 2. fogást.

Néha kap túrórudit,krémtúrót,de nem mindennapos nálunk sem az édesség adása.

Inkább sós kekszet adok neki,vagy biokölest,abból van mogyorós is,az elég tűrhető ízű:)

2010. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kicsim lassan 15 hónapos. csokit egyáltalán nem eszik, a rudit is anélkül kapja. heti 2, max. 3. gyünmölcsjogjurtot kap. imádja a túrós rétest, azt 2 hetente hoz a nagyi :D. én is a bulátát, kölesgolyót adom neki. egy kakaós reggelizőpelyhet nagyon szeret, másnaponta kap belőle pár darabot. az ünnepek alatt sok sütit megkóstolt, ezért most pár napig max. joghortot kap. én szoktam neki túró és/vagy natúr joghurtot gyümölccsel keverni. ivólevet is 1-2 alkalommal kap hetente. ritkábban szerettem volna neki adni, de annyira szereti...:D
2010. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!