Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat a 3,5 hónapos babám...

Fájhat a 3,5 hónapos babám hasa a tésztasalátától?

Figyelt kérdés
Ezek voltak benne: tejföl,majonéz,negyed lilahagyma,1 paradicsom,tojás,füstli meg csirkemellsonka. Eddig a paradicsomot ,hagymát kerültem. A füstli tényleg füstölt,vagy csak aroma? Attól lehet,hogy fáj a pocakja? Délután óta nagyon nyűgös,nem lehetett megnyugtatni.

2014. jún. 19. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez szerintem kicsit sok egy 3,5 hónapos babának! Simán fájhat tőle a hasa.
2014. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj bocsi,az nem írtam,hogy szoptatok és én ettem :D:D
2014. jún. 19. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
A hagymától lehet, a virslitöl valószínütlen.
2014. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most olvasom a kérdésem...hát elég rosszul írtam ki,bocsánat! Közben vasalok is :D
2014. jún. 19. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem gond! nevettem egy jót! :-D

A tojás nem lehet? Én úgy hallottam azzal óvatosan de nem tudom csak monták!

2014. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tojást sokat eszek,ez nem bántja a pociját.Megpróbálom kihagyni a hagymát,talán az a baj.Eddig még nem ettem ilyen rizikós kajákat,gondoltam ma megpróbálom.
2014. jún. 19. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden rendben van ezzel az étellel. Nem hiszem, hogy azért fáj a hasa. A hagymával ilyen pici mennyiségben szerinem nincs gond. A tojással kellene vigyáznod, de ha azt már kitapasztaltad, hogy attól nincsen semmi baja, akkor edd nyugodtan!
2014. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!