Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos a babam es a bal...

Tundi csabika kérdése:

5 honapos a babam es a bal oldaon a bordaja also reszen ki domborodik neki egy pici. Nem tudom mert van neki igy, kb 2 het vetem eszre neki. Mit csinaljak nagyon meg vagyok iedve, hogy mi ez?! Orvoshoz idopontom van a kisfiamal.

Figyelt kérdés
Volt mar valakinek igy a kisbabajaval?
2014. jún. 19. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A védőnőhöz és a gyermekorvoshoz nem kell időpont. Két hete vetted észre nem? Miért nem mutattad meg akkor valamelyikőjüknek?
2014. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
esetleg nincs azon a területen egy kis anyajegy féle? mert kislányomnak van egy festékes anyajegye és az is olyan mintha be lenne dagadva.
2014. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Privátban megkaptam a kérdésemre a választ! Sajnálom, és remélem minden rendben lesz a babával. Sok egészséget kívánok!

2014. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én fiamnak is kidomborodik mindkét oldalt...neki azt mondták D vitamin hiány.Nem lehet hogy nálatok is ez van?
2014. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!