Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erősebb testalkatú (széles...

Erősebb testalkatú (széles vállú) anyukáknak melyik csatos hordozót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs lehetőségem megpróbálni csak rendelni tudom.

2014. jún. 20. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Liliputi.hu - ról rendelt csatos hordozónk van. Minden része állítható. Apukája is szereti és én is. Az átalakítása két mozdulat, és már adjuk is át egymásnak a babát. Szerintem ezt bátran ajánlhatom neked is.
2014. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2014. jún. 20. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasonló testalkat vagyok, nekem Manduca van, imádom, nagyon kényelmes.

Előtte Liliputi SSC-t használtam, de fele annyira se volt kényelmes, nem is tudtam eléggé beállítani a vállaknál, ráadásul a hevederek minősége se volt a legjobb.

2014. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt egy hétig ingyen kipróbálhatod, két méret van belőle. Én egy todlert kértem, ami nagyobb gyerekeknek való, meg is kaptam, majd úgy döntöttem, hogy meg is veszem. Nekem mondjuk csak néha kell, ha mondjuk hosszabb túrára megyünk. Tündérputtonyt próbáltam még, annak a bodyja szerintem kisebb, mint a Patapumé. Én is kipróbáltam volna többet is, ha a helyi hordozóklub vezetője együttműködőbb lett volna, de hiába beszéltem vele, azóta sem üzent, hogy lesz összejövetelük. Amit linkeltem a két évesem simán elfér, a hátát is nagyon jól tartja, elég magas, alvócsuklyája is van.

2014. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én 80 kg vagyok és 167 cm, szóval nem kis darab, a férjem 93 kg és 185 cm, mindketten használjuk.
2014. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jún. 20. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!