Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok pelenka-márkát...

Ajánlanátok pelenka-márkát egy 4 kilós, vékonyka testalkatú, egy hónapos fiúcskára, amiből nem folyik ki semmi?

Figyelt kérdés

Eddig a Pampers Newborn-t használtuk, de mintha picit már vágná a combikájánál, tegnap este próbálkoztunk a Pampers Sleep & Play 2-essel, de éjjel öltöztetni kellett - kifolyt a pisi, aztán Libero 2-est adtam rá, szintén kifolyt a pisi és öltöztetés lett megint.

Térjek vissza a newborn-ra??


2009. nov. 27. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a dm-es pelus vált be. A Pampers nekünk sem volt jó, mindig kifolyt belőle a pisi. Egy nap legalább háromszor öltöztettem. Ezzel is vannak néha balesetek, de nagyon ritkán, max 2 hetente 1szer.
2009. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a kisfiam is kb. 4 kg volt egy hónaposan, mi is a pampers-t használtuk, de nekünk is kifolyt. Ami nekünk bejött, az egyrészt a Libero (ami sajna nektek ezek szerint nem) és a huggies.
2009. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A DM-es nekünk is bevállt. Most is azt használjuk 9 hós sajtkukac szindrómás kisfiúra:)
2009. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam is hasonló testalkat. Nekünk nem volt gond a Pampers-szel. 4 kilótól már a 3-as Active Baby Pampers is jó. Mi is akkor kezdtük ezt ráadni, amikor a 2-es vágni kezdte a combocskáját illetve nagyon tele lett pisivel. A 2-esből kétszer folyt ki nekünk pisi, a 3-asból még egyszer sem. 12 hetes.

Nekem a DM-es nem vált be (durva az anyaga a Pampershöz képest).

2009. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, bár nekem kislányom van, de kis vékonyka ő is , 5 hetes, 4200g, és mi még a newborn pelusokat használjuk, és nekem a libero és a pampers is bevált pisi még egyszer sem folyt ki pedig van, hogy este 9től reggel 7ig nem cserélem és a pelenka látszólag sok pisit magában tart!
2009. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pampers Active baby 2es méret

huggies 3-6 kg


Nekem ezek voltak jók, meg a dm-es, de abból a 4-9kg-sat ismerem.

Mindhárom gumis.

2009. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!! Sokat segítettetek, ma küldöm is Apát beszerző-körútra. :)
2009. nov. 28. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!