Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltunk wellnessezni és nem...

Voltunk wellnessezni és nem akart bejönni a vízbe. Sírt. Érdemes elkezdeni az uszodába járást? (14 hósak vagyunk) Gondoltam ezek tán elviszem. Érek el vele valamit? Hasonló korban kezdett uszoda?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én fiam nyáron volt 14 hós és kb ekkor vittük először vízbe.Apa vitte be(Velencei-tó)és fogta a kezébe.Először csak sírdogált és ki akart menni,de próbáltuk vígaasztalni és amikor már láttuk,hogy bátorodik(inni akart a vízből és belenyúlt)akkor mindig egy picit belemártottuk a vízbe!Kb 15-20 perc elteltével már vígan lubickolt,persze csak ha fogtuk,úszógumit +ilyesmit nem akart.Ezután többször voltunk strandon és imádta,ugrált-csúszdázott lubickolt a kis vízben stb..Szerintem nyugodtan vidd el,és az ő tempójában szoktasd a vízhez!

Biztosan jelezni fogja,hogy mikor mennyire viheted be a vízbe!

2010. jan. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!