Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik márka készíti a legjobb...

Melyik márka készíti a legjobb fejlesztő játékokat babáknak? Érdemes Fisher Price-ból bevásárolni?

Figyelt kérdés
Minőség...valós haszna a "tanulásban" ezek a szempontok
2014. jún. 22. 08:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen játékok többsége csak drága, de nem ér semmit. A legtöbb gyerek hamar megunja.

Ha hagyod, hogy a gyerek önálló legyen, akkor nagyon kreatív tud lenni.

2014. jún. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jók ezek a játékok, de ne azt várd, hogy ez tanítja majd meg a gyereket pl színekre, dalokra stb. Minőségre én elégedett vagyok, a legtöbbet még 7 éve a legnagyobbnak vettük, most a 3. gyerek nyúzza, és tökéletes állapotban vannak. De ettől ugyanúgy melléülök ha igényli, és mutogatom neki a dolgokat, magyarázok neki stb. Nem vásároltam be kimondottan ebből a márkából, mást is vettem. Általában azt ami megtetszett, vagy jó áron volt.
2014. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Babáknak fél éves korig Lamaze, majd Fisher price.

Nálunk is 5 éve megvannak a Fisher price játékok, semmi bajuk, pedig nem egy gyerek nyúzza.

2014. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja, és még egy dolog!

A gyerek azzal játszik szívesen, s a legtöbbet, amit ő választ!

Vidd el a boltba, s hagyd hogy ő vàlasszon!

Ne befolyásold, ne győzd meg hogy az jobb ezért vagy azé (neked jobban tetszik) nem fog vele játszani!

2014. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Persze nem azt várom, hogy ezeket megveszem és letudva a fejlődés:) Sokat mondókázunk, játszunk stb...

Csak vennék is dolgokat, és akkor már a legjobbat...

Baba válasszon? Ezzel az a bajom, hogy be vannak csomagolva...tehát nem tudja kipróbálni...ő meg nem tudja elolvasni a funkciókat...lehet hogy egyik dobozost imádná otthon, de nem "szúrja ki" mert becsomagolva nem elég "izgalmas"

2014. jún. 22. 08:55
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem sokat ér. Ettől nem lesz okosabb a gyerek az 100%. A legjobb, ha Te magad foglalkozol vele a korának megfelelően. Az minden játékot lepipál és a kapcsolatotok is remekül alakul ettől :)
2014. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi Kiddieland játékokat vettünk, fele annyi mint a FP. Tescóba lehet kapni.
2014. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Chicco játékok is jók.
2014. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szilvi01 ***** válasza:
V-tech, smooby
2014. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem bevásárolni felesleges, bár te tudod mire szánsz pénzt. Nálunk a fiúk a FP játékokkal sem játszottak, játszanak többet mint bármely más noname fa vagy műanyag játékkal. És szerintem nem is fejleszti őket annyira, illetve nem is vagyok híve a nagy fejlesztésnek... Fejlődjön a kis saját ütemében, és foglalkozz vele.
2014. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!