Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha lassan 10 hós...

Normális ha lassan 10 hós baba nem kúszik sem mászik, nem kutyázik?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A mászással ráér 11 hónapos korig, de kúszni már kellene.
2014. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akar kúszni. Barátnőm kislánya 1 hóval kisebb, mégis már 6 hónapos kora óta kúszik, 7 hónapos kora óta feláll meg gond nélkül mászik. Az enyém semmit nem csinál.
2014. jún. 22. 11:33
 3/16 A kérdező kommentje:
Orvoshoz kéne vinni??
2014. jún. 22. 11:33
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon különböző ütemben fejlődnek a babák, van, aki később, van, aki hamarabb csinál dolgokat. De a Te helyedben én megnézetném a gyerekemet, mert az, hogy 10 hósan voltaképpen semmit nem csinál, nem igazán jó. Azért a babák többsége ilyen korban már áll, kapaszkodva sétál, ül, a kúszáson meg már régen túl vannak. A fiam 10 hósan indult el. Nézesd meg, abból nem lehet baj!
2014. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha leültetem akkor ül. De ennyi. Igen, én is olvasom, hogy nagyon le van maradva
2014. jún. 22. 11:43
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Tilos ültetni a gyereket, amíg nem ül magától. Mielőbb keressetek fel egy Dévényes szakembert és egy gyerekneurológust.
2014. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőt vagy gyerekorvost mindenképp megkérdezném.
2014. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A dokitok , védőnőtök nem kérdezi hogy hogy áll a mozgásfejlődése?
2014. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát, voltunk dévényesnél de semmi. A védőnő is ezt tanácsolta.kicsit már aggódok, hiszen 2 hónap és 1 éves lesz, de még semmi olyat nem csinál, mint nála 3-4 hónappalfiatalabb babák.
2014. jún. 22. 13:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Mintha az én lányomról olvasnék!! Pontosan ugyanez! 10 hós lesz az ülésen kívül semmit sem csinál! szépen áll, de nem magától, értelmesnek értelmes, rengeteg féle szótagot tud, látszik h gondolkodik, utánoz mindenkit. integet, tapsol, énekel, puszit küld..de a mozgásfejlődése az 0. nem kúszik, nem mászik..és én is aggódom. de nem is tudom rávenni h kússzon, mert nem is marad meg hason..ahogy lerakom már átfordul a hátára és elgurul..nem marad meg a hasán, csak mikor elalszik. ha az ölemben van és a fejemre teszek egy játékot, magától felmászik érte de ezt csak rajtam csinálja. ennyi. minden ismerősöm babája aki 1-2 hónappal fiatalabb baba már mindent tud. de ezt leszámítva nagyon szépen fejlődik bár aggódom h a mozgása miért nem.
2014. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!