Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis hogy 5,5 honapos...

Normalis hogy 5,5 honapos baba négykézlábra all es kutyázik?

Figyelt kérdés

Aggódom gyermekem gyors mozgásfejlodese miatt.

3 honaposan hasra fordult.

Most 5,5 honapos es két hete kúszik oldalra, meg négykézlábra állva kutyázik. Nem túl korai ez?



2013. ápr. 9. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

..és ha gyors akkor sincs semmi.az enyém is ezt csinálta,és 6 hónaposan már mászott.de rajtuk kívül még nagyon sok baba csinálja ezt,egyébként attól hogy kutyázik,még lehet 2 hónap is míg kúszni kezd.

nagyon is ügyes!

2013. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Aggódom, mert rosszul is alszik és a kettő együtt a hiperaktívitasra utalhat
2013. ápr. 9. 22:16
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Az én legidősebb lányom 6 hónaposan már egyedül ült., és természetesen kúszott-mászott. 9 hónaposan pedig önállóan járt. Nem lett hiperaktív.

Örülj neki, hogy ilyen jól,fejlődik.

Nem értem, hogy újabban miért baj, ha egy baba jól fejlődik?

2013. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is aggódok sajnos.Fiam 4,5hóaposan állt először négykézlábra,1 hétre rá kutyázott,5,5 hónaposan elkezdett mászni.Sajnos nem tudom még,hogy van esetleg lesz belőle probléma vagy nem.Van a családban hiperaktiv:(
2013. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mutass egy olyan babát aki jól alszik!

(1 vagyok.)

kisfiam 9 hónapos,éjszaka megtesz négykézláb X km-t.mikor mellettem aludt,volt hogy a fenekemen aludt...vetődik ide-oda csukva van a szeme úgy mászik.Én nem aggódok hogy hiperaktív lesz,napközben nyugodt,kiegyensúlyozott.

Van sokkal jobb elfoglaltságuk is mint hogy aludjanak! :-D

2013. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

google-ba üsd be hogy hiperaktivitás jelei (csecsemőkorban)

kihoz kb 10 tünetet,ami már nagyon extrém.

Neki egyik sincs meg,max az hogy rosszul alszik,de azt írja,ha 2-3 éves korában sem alszik jól,akkor az számít egy tünetnek.Túl korai mozgásfejlődés meg nem ez,hanem a szomszéd kis srác,aki 7 hónaposan szaladt az anyja után,úgy hogy nem mászott.

2013. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik.


A csaladodban mennyi idős a hiperaktív személy? Gyerek még?

Nagyon nehéz neki?

Milyen az élete?

2013. ápr. 9. 22:43
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos nagyon aggódós típus vagyok!


Es az normalis, hogy a keze folyamatosan jár? Mikor altatom az arcom kapirgalja vagy utogeti. Ha leteszem is kapirgalja a lepedot míg el nem alszik. Szoptatás közben is es egesz nap repkednek a kezei.

2013. ápr. 9. 22:45
 9/18 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.Enyém is ezt csinálja,és az ismerősöm gyerekei is.Ne képzelj be dolgokat,nincs annak a babának semmi baja,és nem is lesz.
2013. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tényleg rémes vagyok, ezen változtatnom kell!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. ápr. 9. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!