Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikor menjünk...

Szerintetek mikor menjünk külön szobába a babánktól? Most lesz 4 hónapos, olyan a lakásunk, hogy a nappaliból rálátok a kiságyra, légzésfigyelőre! Alhatunk tőle külön?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a hossztávú célotok, hogy a gyerek külön, a saját szobájában aludjon (ezt mindenki maga dönti el), akkor 6 hónapos korig lehet zökkenőmentesen átrakni a szobájába. Amikor ezt az infót olvastam, éppen 6 hónapos volt a fiam, át is költöztettük, nem volt belőle semmi probléma. Első éjszaka furcsa volt nekem, de minden csak szokás kérdése. Éjszakára nyitva hagyom a szobája ajtaját, meg a miénket is.
2010. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem születésétől külön alszik minden gyerekem.

Természetesen alhattok külön.

2010. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is születéstől külön alszik, sokkal jobb így neki is és nekünk is.Este amikor elalszik, még van két óránk egymásra, és nem zavarjuk a tv-vel, vagy beszélgetéssel.A légzésfigyelőt meghallom a szomszéd szobából is.Annyi, hogy nálunk egész éjszaka ég a sólámpa az elejétől kezdve, de ez azért van, mert amíg felkelt éjszaka enni, jöttem ki a szobájából a sötétben, párszor majdnem elestem.Ez neki is jó, mert ha felébred, látja, hogy hol van.
2010. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapos korában költöztünk vissza a saját szobánkba.
2010. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kapásból külön babaszoba volt, de betettünk egy rendes heverőt is, és a feleségem egy rövid ideig ott aludt. Mivel a baba minden rezdülésére felébredt, és nem tudott nyugodtan pihenni, ezért visszajött kb. egy hét után a hálószobába, és csak az őrzőn figyeljük a babát. Semmi gond nem volt így, a legkisebb nyögésekre úgysem kell berohanni, az élénk mocorgást, sírást meg halljuk.
2010. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!