Be merjem vinni?

Figyelt kérdés

A babám 7 hetes.

Jövő héten egy kötelező vizsgálatra visszük, helyileg pont a munkahelyem melletti épületbe. A munkatársak folyamatosan érdeklődnek, fotókat kérnek.


Egy irodaházról van szó. Gondolkozom rajta, hogy pár percre felviszem megmutatni, csak az emeleti folyosóra vinném fel - akit érdekel, ott rá tud nézni.

Kulturált társaság, betegen nem jönnek be dolgozni, kisebb betegség esetén pedig biztosan nem jönnének közel hozzá. Kézbe se vennék, ha valaki behozza a babát, akkor nem tolakodnak - kézbe is csak nagyobb, már mászó gyereket vesznek, ha a szülő szabadon engedi, de előtte mindig meg szokták kérdezni, hogy szabad-e.


Egyébként egészséges, jó hangulatú, nyugodt baba.


Felvigyem, vagy még kockázatos lenne?


2014. jún. 25. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne kockázatos?!

Ha tényleg tiszták az emberek és nem épp szamár köhögésben szenvednek, akkor semmi baja nem lesz.

Valószínűleg végig aludja majd az egész találkozást.

Ha pedig mégsem, akkor hamarabb eljöttök.


Nem üvegből van.

2014. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is kb. ilyen idősen vittem be először a babámat a munkahelyemre. Nem lesz semmi baja. :)
2014. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A védőnő mondta még korábban, hogy a két hónapos korban aktuális oltások után javasolja csak, hogy közösségbe vigyem. Ezért vagyok bizonytalan - ugye lehet olyan, hogy valaki beteg, csak még nincsenek tünetei, de már fertőz.

Valamint belső keringetésű a levegő és tapasztalataim alapján nem viszi az üzemeltető túlzásba a rendszer tisztítását. (Allergiás munkatársak bent is prüszkölnek szezonban, pedig elvileg pollenszűrőnek kellene lennie a rendszerben.)

2014. jún. 25. 13:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor bátor leszek és beviszem :)
2014. jún. 25. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt nemetorszagban mar szuletes utan javasoljak a setakat, barmit. Mi 6 hetesek vagyunk, sok helyen voltunk mar, jo idoben csak nem csucsulunk otthon. Elmentunk strandolni (termeszetes vizhez) ok arnyekba voltak mamaval mi apukaval lehutottuk magunkat.
2014. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 hónapos gyereket nyugodtan beviheted! Semmi baja nem lesz.
2014. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan be viheted :) én 5 hetesen vittem be a munkahelyemre :) mert már ki ideteltek a munkatársaim :)
2014. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!