Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes babának mennyit...

Két hetes babának mennyit kellene fent lennie?

Figyelt kérdés
Sógornőm babája lét hetes, de van, hogy 4 órát is fent van. Tegnap éjjel is 2 órát fent volt. Enni eszk szépen.
2014. jún. 26. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Változó, és teljesen babafüggő. Az átlag kb. fél-háromnegyed óra két evés közben, de ez tényleg csak átlag. A mi kislányunk is volt, hogy másfél órát volt ébren, de volt, hogy éppen csak annyit, hogy egyen. A négy óra viszont meglep, ennyit néha a mi kislányunk is nyűgösen tűr, pedig 10 hónapos.
2014. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Engem is meglepett mikor mondta.

Most nézem,hogy nem írta ki,hogy hány hetes. 2 hetes

2014. jún. 26. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan is volt, hogy szinte egész nap nem aludt semmit, hasfájos volt nagyon. Most 7 hónapos 2-2,5 órát bír fent lenni.
2014. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém ma 6 hetes, és amikor két hetes volt, nálunk is volt olyan, hogy éjjel fent volt 2 órákat. Napközben meg egyre többet van fent, két hetes korában sem aludta végig a napot. Van hogy egész nap fent van és összesen kb 2 órát alszik, máskor meg végigalussza a napot. Szerintem ez babafüggő. Azt olvastam, hogy ha aktív a baba, az arra utal, hogy jókat eszik.:) Szóval szerintem emiatt nem kell aggódni.
2014. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ohh az en fiam mar ilyenkor is alig alig aludt.O az elejen keverte a napszakokat,nappal aludt valamennyit ejjel pedig sokat ejszakaztam.Most 5honapos,nagyon ritka ha napkozben alszik osszvissz 1,5orat es az ejjelt sem alussza at,valtozo,hogy hanyszor kell enni.Anyatejes,65cm es 8300gramm,tehat szepen fejlodik.Neki ennyi az alvasigenye es kesz :)
2014. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!