Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek késon tanult meg...

Akiknek késon tanult meg járni a gyerkocuk, az mikor volt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 19:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
14 ho
2014. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

15,5hósan. De egyszer csak felállt a földről és ment. Nem botladozott szinte sose,nem esett el.21hós lesz lassan.

8hósan állt fel,9hósan lépegetett.Ez átlag,de el meg későn indult önállóan.

2014. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nagyon ráér még! 18 hónapos koráig azt csinál ami akar! Én is aggódtam, de felesleges volt. 10 hónaposan állt fel, 14,5 hónaposan kezdett el járni, de ez az átlag hidd el, csak valahogy mindig úgy tűnik, mintha mindenki másé csinálná már, csak a tiéd nem. Nem kell vele foglalkozni, abszolút nincs elkésve. És nálunk semmi előjele nem volt, teljesen kétségbe voltam esve, hogy mi lesz vele, szintén nem akart még lépegetni se 13 hónaposan. Azt hittem megállt a fejlődésben, hogy soha nemfog elindulni, semmi jele nem volt, imbolygott, szóval úgy gondoltam, hogy fényévekre van még attól, hogy elinduljon. És láss csodát 14 hónaposan lépett egyet, aztán még egyet, rá 2 hétre már métereket sétált, 16 hónaposan meg már egész nap meg se áll. Hagyj neki időt, ne sürgesd, hagyd, hogy a saját tempójában fejlődjön. Valószínűleg most figyel téged, meg másokat, nézi ahogy lépegettek, érleli magában a dolgot, de egyszercsak amikor majd úgy gondolja elindul ne aggódj!

Azzal esetleg tudsz neki segíteni, hogy sokat hintáztatod, játéknak is szuper és az egyensúlyérzéket is kitűnően fejleszti!

2014. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonom válaszaitokat :)
2014. jún. 29. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!