Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5éves kisfiam kimászott a...

1,5éves kisfiam kimászott a kiságyból, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már láttam 1-2 napja,hogy próbálkozik a fiatalember,de mindig időben közbeléptem.Aztán tegnap este kb 10 másodpercre egyedül hagytam a szobában.Mire visszamentem,adigra kimászott,szerencsére nem esett ki,hanem szépen a talpára érkezett,viszont ez kizárólag a szerencsének köszönhető.Ma délelőtt kértem,hogy mutassa meg,hogy mászott ki,erre felhúzta magát a rács tetejére és megindult fejjel előre,ha nem vagyok ott,simán fejreesik,a laminált padlóra. :(

Most nagyon aggódom.A délutáni alvásideje alatt szoktam megcsinálni a házimunka nagy részét.Ezalatt én a földszinten csinálom a dolgom,míg a gyerek az emeleten alszik.Amikor felébred általában kiabál és akkor feljövök hozzá.Most viszont félek,hogy megpróbál egyedül kimászni az ágyából és kiesik.Most is épp alszik,én meg itt őrködöm mellette.

Hallottam,hogy vannak olyan gyerekágyak,amiknek ki lehet venni 2-3 rácsát,hogy a gyerek ott tudjon ki-be közlekedni.A miénk sajnos nem ilyen.Le lehet venni az egész oldalát egyben,de akkor meg attól félnék,hogy álmában legurul az ágyról.Ja és a matrac teljesen le van engedve a legméllyebb pozícióba,a rács meg teljesen felemelve,a gyereknek kb a melléig ér,ha feláll az ágyban és mégis sikerült kimásznia.Tanácstalan vagyok. :(



2014. jún. 27. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Leveszed a rácsot és leesésgátlót tesztek fel.

2. Apuka kifűrészel 1-2 rácsot.

2014. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rácsos körszaknak ezennel vége. Jobban jársz ha elmész leesésgátlót venni ha felébred.Leveszed a ràcsot és azt felteszed.
2014. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A ràcsos időszaknak..... :)
2014. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tedd át leesésgátlós ágyra, vagy vegyetek ki 2 rácsot, és ott tud majd közlekedni.
2014. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam írni, hogy fűrészeljetek ki 2 rácsot, ott majd tud közlekedni, de ha később is akarjátok még használni, kistesónál, akkor leesésgátló kell.
2014. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jégtánc ***** válasza:
Leveszitek az oldalát,a földre teszel valami puhát és meg van oldva.Vagy ahogy előttem is írták lecserélitek leesésgátló ágyra.Nem kell ezt túl aggódni.
2014. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!