Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kiveszitek éjszakára a bab...

Ti kiveszitek éjszakára a bab játékait a kiságyból?

Figyelt kérdés
én igen,arra gondolván,hogy ne húzza őket magára(pl.plüss,rongybaba)és a kezébe akadó csörgőkkel ne ébressze fel magát.Vagy nem jól teszem?
2013. márc. 24. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hmmm... A gyerek kiságyába a kezdetektől 1 maci )sarokban) és 1 morzsolókendő van! Sose jutott eszembe játékokat tenni oda! :) Szerintem egyértelmű, h max. 1 plüss állat legyen... Nekünk is azért van 2, mert az egyik plüss állat, a másik 1 pici morzsoló! És őt megnyugtatja, ha ott van. Szoktatás kérdése szerintem... Meg biztos ő is jobban alszik, ha nincs telezsúfolva az ágy...
2013. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Egy darab játék sincs a kiságyban. A takarója a kabala. Én úgy vagyok vele, hogy az ágy alvásra való, játéknak nincs helye benne, csak a babának.
2013. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekünk is egy plüss van a sarokban,de nap közben azért csak van ott csörgő meg ilyesmi,persze nem túlzsúfolva,de van ott más is.
2013. márc. 24. 19:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Aha,akkor csak én vagyok ilyen hülye hogy bekerül egy két csörgő a kiságyba..értem.
2013. márc. 24. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Napkozben mi nem a kisagyban jatszunk hanem jarokaban az van tele jatekkal. A kisagy ures.
2013. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is van benne csörgő nappal, h ne unatkozzon amíg elszaladok wc-re pl. Éjjelre kiveszem. Jól csinálod, nyugi!:-)
2013. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, vedd ki.
2013. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam a kezdetektol kezdve a kisagyaba jatszik napkozben.

Neha veszem ki a szivacsara de inkabb az agyban jatszik ami lyankor ,tele'van csörgővel,plüssel stb..


Termeszetesen este alvas elott Minden jatekot kiveszek semmi nincs benne...

Eddig nem volt vele gond mindig elaludt este az agyaban...

2013. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En soha nem tettem jatekot a kisagyaba. De persze,vedd ki oket,ejszakara veszelyes is benne hagyjni.
2013. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Jégtánc ***** válasza:
Sosem volt bent játék,max ha wc-re mentem akkor adtam be plüsst játszani,de ahogy kivettem a gyermekem,a játék is kikerült.Napközben csak annyit voltak/van bent az ágyában amennyit muszáj.Pl takarítás,szemét kidobás,zuhi/ wc.
2013. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!