Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne a legjobb...

Hogyan lehetne a legjobb facebook profilképet csinálni egy másfél hetes babával?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Off: Ultesd fel, adj az egyik kezebe valami tomenyet, masikba pedig cigit vagy szivart.

Trendi napszemuveg, szalmakalap es mar mehet is a 'klikk'!

Tobbszor probald egymas utan, nehogy rossz legyen a kepe. Legalabb tobb kep kozul tudsz valasztani.


On: Sehogy. Az a dolga, hogy aludjon, egyen. Feleslegesen ne terheld.

2014. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

:S

Remélem, nem neked van gyereked.

2014. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Soha nem tenném ki a gyerekem képét profilképben. A profilkép nyilvános, és visszaélésekre ad lehetőséget. Talán nem tartod komoly dolognak, de az. Csak úgy ossz meg képet, hogy biztonsággal csak azok lássák, akire az tartozik!


Csak hogy tudd, mire gondolok (és ez csak egy példa a sok közül): [link]

2014. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
És miért is van arra szükség...?
2014. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
A kislányom Mikuláskor született, és már sok ismerősöm kérte, hogy rakjunk fel képet. Karácsonykor elkészült a "remekmű". Hordozóba raktam és ráraktam egy rózsaszínű masnit (két fiú után lett a kislány). Neked most ez nem aktuális, de szerintem hordozóba lehet a legjobban lefotózni. Természetesen nem profilképnek raktam, hanem egy albumba amit csak az ismerőseim láthatnak.
2014. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az kimaradt, hogy a hordozót beraktam a karácsonyfa alá.
2014. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A másfél hetes baba a húgom!!!!!!!!

Bocsi ,hogy nem volt egyértelmű.

2014. jún. 28. 19:09
 8/13 A kérdező kommentje:
#3 ez lesz a második kép amit kirakok róla és nem is szándékozok többet egy ideig. Nem gondolom a facebookot "nem komoly" dolognak, nem teszek föl ész nélkül képeket. És nem a babát akarom profilképnek tenni, hanem vele szeretnék egy profilképet.
2014. jún. 28. 19:19
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Hanyatt fekszel, o a hasadon es oldalra kineztek?
2014. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem azt írtad, hogy szeretnél egy képet a kistesóddal, hanem hogy szeretnél egy profilképet! Tudod, mi az a profilkép?
2014. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!