Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozott gondot a negyedik...

Okozott gondot a negyedik baba érkezése vagy könnyen beilleszkedett a családba? Nehezebb négy gyerekkel, mint hárommal, mi a különbség?

Figyelt kérdés
Negyedik babámat várom, most is van bennem aggódás, hogy milyen lesz, ha megszületik, mint ahogy eddig is minden baba érkezése előtt. Ráadásul a két kicsi között másfél év lesz a korkülönbség, ez is aggasz.
2010. jan. 5. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elnéést hogy nem a kérdésre válaszolok,de gratulálok,és ha lehet ilyet mondani egy idegennek, akkor büszke vagyok rád hogy négy babát vállalsz. Imádom a nagycsaládosokat.

Kitartást,türelmet erőt és egészséget nektek!

2010. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hát én se tudok a kérdésedre válaszolni,de mi is négyen vagyunk tesónk(A legidősebb vagyok,és most várok babát/21/).

A két "kicsi" között nálunk is másfél év van.Anyu mesélte,hogy elég korán elkezdett nyílni vele,ami miatt az idősebbet nem tudta emelgetni.Ő ekkor lett apás:)Nem voltunk féltékenyek soha rá,segíthettünk körülötte...Aztán most hogy nagyobbak vagyunk nagyon jó a kapcsoltunk.Mindig volt kivel játszani,beszélgetni...Mindegyikünk máskor kamaszodott így ezt is könnyebben viseltük.Visszagondolva a harmadik tesónk születése jobban megrázott minket.

És anyunk őt tudta a legtovább szoptatni!!!:)

2010. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nekem is négy gyerköcöm van igaz a 4-dik nevelt lányom,de akor is négyen vannak.A 3nagy ,lányok 7 éves 8 és 12 éves a kicsi kisfiú ő 14hónapos.Mikor terhes voltam azt mondták fúj nekik nem kell kis tesó főleg fiú.De mikor meg született imádták és imádják is nagyon.Vigyáznak rá óvják féltik.:-)Üdv.Ne aggódj!!!!
2010. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ui:El felejtettem írni,hogy úgyan olyan mindha 3 lennének nem nehezebb csak a kicsinek több törödés kell és oda figyelés.Nem tagadom néha el fáradok,de kibírom imádom őket.:-)Jo ,mert már a kicsi el van a nagyokal.
2010. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de jó Neked! Gratulálok! Tudom, hogy ezzel a válaszommal sokra nem mész, ami a kérdést illeti, de nem tudtam megállni. Szerintem, biztosan minden rendeben lesz és sok boldogságot Nektek és csak a szívedre hallgas és beszélgess sokat a gyerekekkel.
2010. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 4 gyerkőcöm van. A nagyok már tizenévesek, a pici 16 hónapos. Valahogy nálunk úgy volt, hogy az első egy kis méregzsák volt, állandóan sírt. Aztán jött a második és ő valahogy "tudta", hogy neki nagyon jónak kell lennie. Így volt a két kisebbel is. Az unokahúgomnál 3 gyerek van, szintén másfél éves korkülönbséggel. Valahogy ott meg a "nagyok" lettek önállóbbak, ahogy a pici megszületett. Nyugodj meg, minden rendben lesz, az élet mindent elrendez!
2010. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

... hát, minden elismerésem annak aki bevállal 4 gyereket! Én az egy ördögfiókámmal is nehezen bírok :-)

Sok boldogságot!

2010. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is 4 gyermekem van.A kicsi most 2 hós.Nem nehezebb szerintem,mint amikor ketten voltak.10,6,4,éves a 3 nagy.Imádják a kisebbiket.Először az mondták,hogy nem kell kistesó,de amikor megszületett nagyon örültek neki.

2010. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon régi a kérdésed,lehet már nem is vagy a fórumon,de azért csak megkérdezem:Na milyen négy gyerekkel?


Nekem három van és most lettem kismama a negyedikkel.A két legkisebb között csa 16 hónap lesz a korkülönbség.

Adj nekem tanácsot légyszi ha olvasod!:))))

Mit csináljak,hogyan csináljam jól?Nagyon nehéz lesz?Bevallom már így három gyerkőccel is baromi nehéz néha:)

Köszi ha válaszolsz!

2011. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!