Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit szólnátok, ha anyósotok...

Ti mit szólnátok, ha anyósotok a 5-6 honapos gyereketek nyakába nejlonszatyrot tenne előkének?

Figyelt kérdés

"En igy szoktam" ez volt a valasza. En meg fogtam es levettem, mondom csak nem kellene megfulladnia a gyereknek!

(A nagyobbik lanyomnal ilyet soha nem csinalt, szerintem ez mar direkt idegesites miatt csinalja)


2014. júl. 2. 09:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Rahuznam a fejére . Es adnék egy sallert jobbról meg egyet balról is.
2014. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Megfulladni éppen egyáltalán nem fog, hiszen végig ott van mellette etetés alatt.
2014. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Én ezért nem megyek anyósomhoz. Múltkor úgy fogta meg a gyereket hogy majdnem kitört a keze, mondtam hogy nem úgy kéne, erre ő, de így jó. A gyerek meg torka szakadtából üvöltött.....fuck!!!!!!!!!

HA neked nem tetszik NE HAGYD MAGAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

Ha anyósom vagy anyukám olyat tesz amivel én nem értek egyett, akkor én elmondom részletesen és kedvesen miért gondolom, hogy az nem jó.


Pl anyósom szerint egy kisbabát hagyni kell órdítani... Ezt elmondtam neki, hogy miért is nem jó, és én hogyan is gondolom. Azóta nem hagyja ordítani.

Sógorom (akinek nincsen még gyereke), rácsapott az 1 éves gyerek kezére mert az rohangált. Akkor elmondtam neki miértis baj a kézre csapás is, és hogy ebböl most a gyerek semmit nem ért... és hogyan is kellene másképp csinálni...


Szerintem nem duzzogva levenni kell a zacskót, hanem adni helyette egy konyharuhát(ha van kéznél elöke akkor azt)... Ès megmutatni, hogy a gyerek egy mozdulattal a fejére ránthatja a zacskót és már nem is kap levegöt...

2014. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csomózta a nyakára, hanem mondjuk betűrte a ruhájába, akkor tök jó megoldás elhasználni a felesleges zacsikat, és a ruha is tiszta marad.
2014. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
röhögnék és ráhagynám. nem anyósoddal kell ezt megbeszélned, hanem a férjeddel/pároddal. ezeket neki kell közvetítenie az anyja felé.
2014. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

Mosolyognék egyet.

Miért fulladna meg attól, hogy a nyakához teszi? (Nyilván nem a fejére húzza...)


Nem kellene mindenből hisztit csinálni.

2014. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
35%
Ne hagy magad! Ez a szatyor dolog nagyon méltatlan! Könyörgöm, ő egy baba, az unokája, nem valami háziállat!
2014. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon kiakadnék. Habár eleve mindenen kiakaodk amit anyósom csinál. Olyan mintha nem nevelt volna gyereket.
2014. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Azt hittem az anyósomat más anyós nem übereli felül de tévedtem :) Az a baj, hogy ezeket a rossz szokásokat a gyerek megjegyzi és később fog egy szatyrot és a nyakába akasztja, mondván szabad, a nagymama is így csinálja, akkor már nem biztos, hogy épp a legnagyobb felügyelet alatt és biztonságban van. Példát kéne mutatni anyukának, nagymamának egyaránt, hogy később a gyereknek is világos legyen, mit szabad, mit nem és mi a balesetveszélyes. Ha nem szeretne a mama partedlit mosni akkor vigyetek erre a célra neki olyan előkét ami anyagában lemosható, és biztonságos, bababoltokban is lehet kapni.
2014. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!