Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-8 hét körüli babátokat,...

6-8 hét körüli babátokat, hogy levegőztetitek ilyen időben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
-5 fokig ki lehet vinni
2010. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Hat az en fiam 2 honapos es egy hetes most.De mar 4 hetes kora ota szoktatam a levegohoz.Eloszor feloltoztetve az ablaknal 5 percet es fokozatosan noveld az idot aztan 2-3 nap mulva mar ki viheted.Ha mar vited ki akkor ok.Ma volt az rtl klubon a csak csajokba egy vedono aki azt monta hogy nyugotan ki lehet sot kell is ki vini ilyen idoben is a babat,mivel ha hul a ho akkor nincs anyira hideg.Akkor ne vid ki ha nagyon fuj a szel.Ha babakocsival viszed ki alulra tegyel egy vastagab pledet a babat oltoztesd fel jol es ted bele olyan babazsakba aminek van kezvedoje vagy ha nincs olyanod huz a kezere kesztyut!Onan tudod eszre veni ha vazik hogy hideg a keze vagy az ora!A javasolt ido 30-tol-60 percig!Remelem tudtam segiteni!
2010. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én beburkolva vastag plédbe az ablaknál. Tudom, hogy még ki lehetne vinni..de

fél óra mire fel-le öltöztetem, végig üvölt

2. napja rossz a lift, tegnap mire hazaértünk és felcipeltem a gyereket, 2 táskát és a 12kg babakocsit a 6.ra vért izzadtam, kenguruban üvölt


szóval az csinálja akinek 2 anyja van

2010. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!