Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adósítottátok már el magatok...

Adósítottátok már el magatok annyira hogy gondolkoznotok kellett hogy mit is kéne főzni?

Figyelt kérdés

Egy hirtelen kár vagy hirtelen kiadás vagy bármi miatt ami miatt nem volt pénzetek.

Esetleg meddig tartott ez az idő szak, mesélnétek róla?!



2014. júl. 4. 12:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem, soha nem adósítanám el magamat. Ha kevés pénzem van, akkor azt osztom be, ha nem tudok megvenni valamit, akkor kibírom és nem veszem meg. Ruhát és kaját is úgy vásárolok, hogy tudom mit fogok főzni, és ahhoz veszek hozzávalókat.

A félretett pénz nekem annyit jelent, hogy soha nem nyúlok hozzá. Csak akkor, ha valami iszonyú nagy gáz van és éhenhalás fenyeget (kis túlzással). Ezért le merem kötni akár 1 évre is.

Ha pedig váratlan szülinap van, akkor az nyilván nem a közeli rokonom, a többieknek pedig egy üveg jó minőségű bor (kb.max: 1000-1500 Ft értékben) és ennyi.

2014. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*ruhát, meg úgy veszek, hogy tudom mire van szükségem, és ha ez egy nadrág, akkor nem veszek kabátot....
2014. júl. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy hétre egy ezres az hasonlít az elképzeléshez? Olyan már volt sajnos.
2014. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!