Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes kisfiamnak a kakija...

4 hetes kisfiamnak a kakija hígabb (peluscserénél elég masszívan jött a popsijából) , néha zöldes árnyalatú, de csak 2x vagy néha 3x van kaki naponta, tehát nem gyakrabban, valamint van benne nyák is. Ez most hasmenés vagy nem?

Figyelt kérdés

Felhívtam a gyerekorvost, azt mondta, hogy teljesen belefér a dolog (anyatejes és tápszeresek vagyunk), azért én megkérdezném, hogy másnak is volt-e nyák a kakiban és izgult miatta vagy minden ok???

Köszi a válaszokat!!!!!

ui: szedem a more milket, mert a tejcsim nagyon kevés (10-50 g), az okozhat ilyet??????


2008. aug. 2. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a more milket nem ismerem, de szerintem nem amiatt van. Nekünk is volt ilyen, attól van, hogy a pici emésztőrendszere még nem elég fejlett a tejedhez, ami valószínűleg jó tápláló, annak ellenére h mennyiségre nem sok. A tápszerrrel keverve meg főleg ez van. Semmi baja nem lesz ettől a babádnak, csak arra figyelj, hogy ha nagyon sok szor lenne kaki, vagy vércsöppöt találsz benne, az hasmenés vagy vmi fertőzés, szóval akkor vidd el dokihoz!
2008. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha éhes (Ez a ritkább),vagy túl van etetve attól szokott zöldes lenni.Nem vészes majd változik.
2008. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az én 3 hetes babámnak is pont ilyen volt a kakija...elég sokáig...kicsit paráztunk, mert még olyan is volt, hogy sima víz jött ki a popsiján. súlyt is vesztett. de most már úgy érzem kezd helyreállni. a kakija még néha most is olyan zöld, hogy még színezőanyagot sem találni olyat...de ez nem aggaszt.
2008. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3hetes a babám és nekünk is van,hogy zöld néha rikító zöld,néha mustár sárga és néha nyálkás.Ez a tisztulástól van még mindig.Ne aggódj meg kell szoknia az emésztő rendszerének még az anyatejet-tápszert..hozzá kell szokni.JAh és nekünk kis darabkák is szoktak benne lenni-születésétől így van..
2008. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok, egy kicsit túlaggódom a dolgokat, de remélem hamar elmúlnak ezek az aggodalmak. A More Milket akkor tovább eszem, hátha tényleg csodaszer és nekem is csinál több tejet. DE JÓ LENNE!!!!!
2008. aug. 3. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!