Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy hasmenés...

Honnan tudom, hogy hasmenés van-e 2 hónapos babámnak? Ma már 3x rakta teli a pelust, pedig csak 2 naponta szokta.

Figyelt kérdés
Színe,állaga,szaga olyan,mint eddig,akkor ugye nem megy a pocija?!Anyatejes baba.
2010. jan. 17. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár minden étkezés után kakilhat, nem hasmenés. Hasmenésnél látni fogod, hogy rengeteg benne a víz. Sokkalta folyékonyabb, és az enyém olyankor naponta 10-szer, 15-ször is tud kakilni.
2010. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mi dokibácsink azt mondta, hogy egy anyatejes babának napi 1 és 8 között kell lennie a kaki mennyiségének. Sajna nálunk akármennyi volt a tejcsi, a babikám 2-3 naponta akart csak kakilni. Most, hogy már kap gyümölcsöt, minden nap egyszer.
2010. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi minden evés után kakilunk. Mármint a kisfiam:).Szerintem ez nem hasmenés. Csak ha nagyon sokszor és hígat kakil.
2010. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Azóta nem kakilt,csak megijedtem,hogy 3 evést követően is volt trotyi,mert nem szokott ennyit.
2010. jan. 17. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!