Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt vegyek a lányomna...

Milyen cipőt vegyek a lányomnak? 1 éves lesz szerdán.

Figyelt kérdés
A bajom az, hogy nagyon picike a lába, 10-11 centi a talphossza. Járni egyedül nem tud. Ötletek? Linkelhettek is, ha tudtok valami jót. 10ezreket nem akarok költeni, mert feleslegesnek tartom.
2014. júl. 5. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 13 cm a lába, még nem jár, csak mászik és feláll. Most vettem a Deichmannban 6000-ért bőrt, aminek az orránál is van egy pánt. Féltem, hogy a nyitottban mászás közben sérülne a lába. Én is sajnáltam érte 9-10 ezret kiadni. Ha már járna, akkor más lenne, de így nem. Ott 17-től indulnak a méretek, egy próbát megér.
2014. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Medvi ***** válasza:
Deichmannban Elefanten, mindig vannak utolsó darabok féláron, érdemes megnézni. Nem baj ha egy számmal nagyobb, hamarosan járni fog benne.
2014. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nem jár még, akkor felesleges :)

előre meg ne vegyél, hamar kinőheti.

2014. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor a Deichmannban körülnézek. Köszönöm.
2014. júl. 5. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvileg felesleges, de ha feláll mindenhol, meg kotor négykézláb, nem mindig célszerű a zokni vagy pucér láb. Meg azt se bánnám, ha szokná a szandit, mert amit eddig a lábára adtam, vette lefele.


Elefanten sajnos felénk nem volt féláron. Azt tapasztalom, hogy 21-esig nem nagyon akcióznak, nekünk meg pont akkora kell.


1-es voltam.

2014. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én puhatalpút adtam rá, míg nem járt. A mai napig van még puhatalpúnk pl a teraszra, vagy ha olyan helyre megyünk vendégségbe, nyaralni, ahol hideg a kő, stb. ott jól jön. Én nem akartam "betörni" a lábát, míg nem muszáj :)
2014. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!