Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből adjak a fiamnak inni éjjel?

Miből adjak a fiamnak inni éjjel?

Figyelt kérdés

Vagy csak megszokásból vagy mert szomjas de egyszer fel kel.

Szoptatom,de ha csak megszokás akkor inkább leszoktatnám róla,de a cumisüveget nem fogadja el.


2010. jan. 6. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban lehet kapni poharat !
2010. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
milyen pohárra gondolsz?poharam nekem is van.
2010. jan. 6. 20:09
 3/8 A kérdező kommentje:
félálomban pohárból?
2010. jan. 6. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak hasonló problémáim. :) 8 hónapos volt a fiam, mikor először cumisüveggel találkozott, vizet akartam neki adni, ő meg csak játszott vele. Már 16 hónapos, mai napig nem szereti a cumisüveget.

Próbáld meg kulacsból. Vagy vannak üdítős italok (pl. Juppy, Kubu), ezekből megiszod az üdítőt és vizet töltesz bele. Nálunk ez vált be. Illetve vettem egy Nuby cumisüveget, amihez két cumi volt, az egyik fehér, két lyukkal a tetején. Ő ebből szokott inni. A cumiból szerintem nem jön annyira a folyadék, azért nem jó neki. De előbb nappal próbálkozz, hogy elfogadja-e egyáltalán. Én a mai napig ciciztetem éjjel, sajna 10 esetből talán 1-2 alkalommal mikor be tudom "csapni" a vízzel üvegből.

2010. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sima pohárból itatom 1 napos kora óta!

Anyósom megőrült, vett neki szép cumisüveget, hát ki sem bontottam. :)

Pohár és víz. HA szomjas megissza. Ha nem kell neki akkor NEM szomjas!

2010. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utolsót kérdezem ha éjjel felébred akkor simán iszik pohárból?
2010. jan. 6. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányom 2,5 éves. Éjjel csőrös pohárból adok neki, mert félálomban azzal tuti nem önti le magát. Nappal iszik mindenből: pohár, üveg, csőrös pohár, szívószál... Ő sem volt cumisüveges, 6 hós kora óta "csőrözik".
2010. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, 21.08 vagyok,

nálunk az a helyzet, hogy amikor felébredt éjszaka csak visszasimogattuk mindig. Sose kapott éjjel inni.

Így nem tud inni, amikor egyszer próbáltam itatni, mert úgy gondoltam szomjas, akkor veszettül elkezdett fulldokolni. De általában, ha próbálom itatni ellöki a kezemet ő nem szomjas. De ez azért alakult így mert nem szokott hozzá olyan h..gekhez, hogy a cumisüveg lóg a szájában...

2010. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!