Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki ad...

Van itt olyan anyuka aki ad hasfájásra infacolt etetés előtt? Az nem gond hogy még szoptatok is és úgy adom neki?

Figyelt kérdés

A betegtájékoztatóra az van írva hogy terhes és szoptatós anyák nem használhatják,de nem értem miért mikor nem én hanem a baba használja.Megkérdeztem a védőnőt és azt mondta adhatom neki.A dokinő is mondta hogy agyam nyugodtan,de nem mondtam neki hogy még szoptatok és pótolom a tápszert(receptet írattam fel vele)abban a hiszemben hogy még emlékszik rá hogy szopi is van még.Csak ahogy elolvastam a betegtájékoztatót és elolvastam mi áll rajta arra gondoltam hogy az anyatejjel esetleg más hatása van,másképp viselkedik a "gyógyszer".A csecsemőknek szöveget érthetem már a 7 hetes babucimra is?

Előre is köszi a válszokat!!


2010. jan. 7. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, minden szoptatas elott add neki es ugy tedd cicire.
2010. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Adhatod neki nyugodtan az Infacolt, akár szopik, akár tápszert kap. Az Infacol helyi hatású szer, nem szívódik fel a belekből, a hatásmechanizmusát nem befolyásolja az elfogyasztott táplálék.
2010. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek a választ,nagyon örülök neki!!!!!

És az hogy 7 hetes nem gond?

2010. jan. 7. 20:13
 4/14 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy terhes és szoptatós anyák nem használhatják, hogy te nem veheted be, de a babának adhatod. Tehát a használatot ne szó szerint értsd. Az én fiam kb. 4 napos korától kapja, úgyhogy a te 7 hetesed is kaphatja.
2010. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Fú lányok nagyon köszönöm a válaszokat,nagyon hasznosak voltak!!!!

Elképzelhető akkor hogy ettől kakil könnyebben vagy többször?Na mindegy ez már másodlagos a lényegre meg kaptam a választ!!!!

KÖSZÖNÖM!!

2010. jan. 7. 20:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Könnyebben kakil majd, igen. Tápszeres kisfiam 1 hetes kora óta kapta az Infacolt minden etetés előtt. Mostmár szerencsére nem kell neki, 3 hós korára kinőtte a hasfájást :)
2010. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 5 napos korától kezdve 3 hónapig adtam neki.És nekünk bevált.
2010. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nektek is NAGYON KÖSZÖNÖM hogy írtatok!!!

De jó akkor most már bátran adom neki,igaz nem nagyon jött be neki,de ez az ő érdekében van.Mondjuk nem hinném hogy annyira hasfájós lenne (bár azt is észleltem nála),hanem inkább az hogy állandóan erőlködik mint aki kakilni akar és van hogy ez miatt sír és kapálózik.Akkor jól ítélem meg hogy adom neki szerintetek?

Mindenkinek boldog babucizást!!Ez az élet legszebb ajándéka.Soha nem gondoltam volna!!!!

2010. jan. 7. 21:42
 9/14 anonim ***** válasza:
ha a kakilással van gond, akkor én inkább a Normaflore-t ajánlom!
2010. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ahogy írtad szerintem hasfájós az én kisfa is azt használta 1 hetestől kb 2hósig nagyon jó dolog sokat segít...Igen nics szebb dolog egy kisbabától........

Leírhatatlan,nem is tudom hogy lehet gyerek nélkül élni!?Talán nem tudják milyen!!!

2010. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!