Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki ad...

Van itt olyan anyuka aki ad hasfájásra infacolt etetés előtt? Az nem gond hogy még szoptatok is és úgy adom neki?

Figyelt kérdés

A betegtájékoztatóra az van írva hogy terhes és szoptatós anyák nem használhatják,de nem értem miért mikor nem én hanem a baba használja.Megkérdeztem a védőnőt és azt mondta adhatom neki.A dokinő is mondta hogy agyam nyugodtan,de nem mondtam neki hogy még szoptatok és pótolom a tápszert(receptet írattam fel vele)abban a hiszemben hogy még emlékszik rá hogy szopi is van még.Csak ahogy elolvastam a betegtájékoztatót és elolvastam mi áll rajta arra gondoltam hogy az anyatejjel esetleg más hatása van,másképp viselkedik a "gyógyszer".A csecsemőknek szöveget érthetem már a 7 hetes babucimra is?

Előre is köszi a válszokat!!


2010. jan. 7. 20:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszike nektek is!!!!:-)))

És képzeljétek úgy néz ki hogy bevállt (kopp-kopp)!!!

Igaz ma már kb. 3-4-szer kakilt de már nem volt erölködés.Az nem baj hogy ennyiszer kakkant egy nap?

2010. jan. 8. 20:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen ez normális, hogy ennyit kakil, de akkor sem lenne gond, ha nem kakilna 4 napig. Az én fiam szinte minden evés közben kakilt, de naponta minimum 4 kakis pelusunk volt. Már 3,5 hós (mi még használjuk az infacolt), és már csak 2-3szor van kaki naponta, de volt már olyan is, hogy kimaradt egy nap.
2010. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Neked is nagyon köszönöm hogy írtál!!!!

És meddig lehet neki ezt adni?Nincs időkorlát?

2010. jan. 12. 00:17
 14/14 anonim ***** válasza:
Nincs időkorlát, de azt szokták mondani, hogy a legtöbb baba 3 hónapos korára kinövi a hasfájást. Sajnos az én fiam nem tartozik a legtöbb baba közé. KIpróbáltam nélküle 1 nap, hát délután olyan ordítás volt, mert nem tudott pukizni, hogy alig győztem masszírozni, meg tornáztatni. Én inkább még adom neki.
2010. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!