Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be van rekedve es tusszog 7...

Be van rekedve es tusszog 7 hetes lanyom. Masnal is volt ilyen hamar beteg a pici? Mit fog ra irni a doki?

Figyelt kérdés
Ugy sajnalom ot. Holnap visszuk dokihoz. Vajon mit fog kapni ilyen pici baba?
2014. júl. 13. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az orra folyik, vagy van még más jele a megfázásnak?

Az enyém is ennyi idősen rengeteget tüsszögött, állítólag természetes jelenség.

2014. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem fog kapni. A tüsszögés normális, náthára meg nem adnak semmit, orrszívás és orrcsepp
2014. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém már egy hetesen tüsszögött, folyt az orra. Semmit nem kaptam rá, bár nem is kértem, a harmadik babám volt, tudtam, hogy nem írna fel semmit az orvos. Szoptattam rendesen, aztán hamar elmúlt neki.
2014. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen volt ez a probléma, a doki csipkebogyó teát és napi 2*4 csepp cebiont írt fel rá. Olyan rossz volt, én is nagyon sajnáltam, egyik éjszaka kapcsolták le a panelban a fűtést, csak nem szóltak előtte. Mind3an megfáztunk :( Sokat itasd és sokat szívd az orrát, ha hallod, hogy tele van! Nálunk 6-7 nap volt azt hiszem....
2014. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk Calcimuscot kapott, ill. nekem kellett C vitamint szednek, hogy a tejcsivel megkapja.

Kihívni nem tudjátok inkább a dokit? Amíg ilyen pici, én nem vinném betegrendelésre.

2014. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!