Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám egyszerűen...

7 hónapos babám egyszerűen nem hajlandó elaludni, pedig itt lenne az ideje. Most is itt kepeszt a kezembe. Tippek?

Figyelt kérdés
hogy altassam el? minden nap ez a cirkusz megy vele. látom rajta, hogy fáradt
2010. jan. 8. 10:29
 1/8 A kérdező kommentje:
ja azért van a kezembe mert már kisírta magát az ágyában ....
2010. jan. 8. 10:31
 2/8 anonim ***** válasza:
cici? ringatás? cirógatás? babakocsi?
2010. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ringatás nem, cici az menne neki, csak az a baj, hogy mindig azzal alszik el, így ezt nagyon meg fogjuk sínyleni sztem később. :(
2010. jan. 8. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:
mi is cicin alvók vagyunk, én azt olvastam, hogy később nem lesz gond, majd magától elhagyja
2010. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de nekem a lányom ekkor kezdte az 1x akarok aludni dolgot :) Persze először csak így hogy néha nem akart elaludni aztán ezek elkezdtek sűrűsödni, hiába láttam hogy álmos az istenért sem tudtam elaltani. 8 és fél hónapos volt amikortól már csak 1x alszik egy nap sajnos. Hát sajnos mert estére jó nyűgös.
2010. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

és te rá tudod hagyni másra? Anyósnál mikor otthagynám ugyanúgy nem akar elaludni. A cumi nem kell neki kiskora óta, kiköpi vagy megfordítja és a műanyagot rágja.

egyébként most adtam neki cicit és már alszik is. csak kérdés meddig. van, hogy ilyenkor kemény két percet alszik.

2010. jan. 8. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod hogy cicin aludjon el, olvasd el a suttogót, vagy az aludj jól gyermekemet. Ezt a válaszomat minden egyes alkalommal lepontozzátok (gondolom azok akik semmi rosszat nem látnak abban hogy egy akár egy éves gyerek is csak az anyja mellén tud elaludni) de hidd el ha le akarod szoktatni és nem megvárni amíg magától elhagyja (ami lehet jóval később következik be, mint ahogy azt te szeretnéd) szóval akkor a két könyvben leírtak igenis működnek és használnak.

Sok sikert! :)

2010. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10.51-es vagyok. Úgy tudom másra hagyni hogy cumisüveget nyomnak a szájába egy kis teával és így alszik el.
2010. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!