Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám újabban...

10 hónapos babám újabban egyszerűen nem akar elaludni. Bármivel próbálkozom, semmiképp nem alszik el. Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Eddig olyan jól aludt, naponta kétszer viszonylag gyorsan. Mostanában viszont nem akar elaludni. Egyfolytában jönne-menne, ha beteszem a kiságyba csak visít, és már tornázik, hogy ki akar jönni, minden más érdekli, csak az alvás nem. Ma is még csak egyszer tudtam elaltatni délelőtt, azt is nagy nehezen, és ma már biztos, hogy nem is fog aludni. Pedig álmos, mert sokszor csak jön utánam nyávogva, de amint a helyére teszem, kipattannak a szemei és már menne. Volt ilyen másnál is? Ez csak egy átmeneti időszak vagy ez már így is marad? Borzasztó!!!
2010. febr. 17. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez elég gyakori. Babám is ilyen egész nap jön-megy. Kis felfedező. Telnap csak 1x aludt, ma viszont 2-t, nagy küzdelmek árán. Lehet áttérnek a napi 1 alvásra. Ha majd járni fognak, jobban lefáradnak, könnyebb lesz (remélem).
2010. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap kezdte, 10 hónapos és egy hetes. Eddig szépen kézbe vettem ülve, ittunk, cumi a szájába és pár perc után aludt.
2010. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, véletlenül rányomtam a gombra...

Szóval: tegnap óta cumi megvan, mintha elaludna, aztán kipattannak a szemei, nyöszörög vagy vigyorog meg feszül ki a kezemből. Kb fél óráig tart hogy elaltassam, pedig álmos, mert ha beteszem az ágyba már sír egyből. Lehet hogy életkori sajátosság. Remélem hamar kinövi.

2010. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!