Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányom már...

9 hónapos kislányom már feláll, de kapaszkodva, kezét fogva lépeget. Sajnos a lakásban a járólap télen elég hideg, illetve a parketta csúszik. Liliputi cipőt érdemes vennem a lakásba? A zokni csúszik vagy szorít.

Figyelt kérdés
Ha még a télen elindul, akkor gondolom kintre másik meleg cipő kell. Vagy még nem valószínű, hogy elindul magától?
2010. jan. 8. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél neki tutyit. Olyat aminek tapadós a talpa. Zokniban is vannak jó tapadós fajták. Pl. a Corában csak elég drágák de már kell neki.

Az enyém amúgy 2 zokniban van itthon. Egy sima és rajta egy tapadós.

Cipőt ne adj rá, nem egészséges egyáltalán.

2010. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hideg a kő a konyhában, tappancsos zokni (nem csúszik) van rajta, alatta harisnya vagy vékony zokni. Amúgy sokszor lefekszik és nyalja követ:-)
2010. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Deichmann-ban vettem tappancsos zoknit, 2 pár volt 990 ft.
2010. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk olyasmi van, mint a Liliputi, csak az e-bayrol rendeltem kanadából, és így feleannyiba került.
2010. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!