Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak enni tejfehérje...

Mit adjak enni tejfehérje allergia gyanús 1 éves kislányomnak?

Figyelt kérdés
Annyi mindenben van tej. ilynekor semmilyen tejterméket sem lehet adni? A gyerekorvos nagyon jó fej volt, azt mondta, hogy hát "ki kell kísérletezni". köszi. ez aztán tanács. :(
2010. jan. 8. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen tünetek vannak? Nálunk is ez a helyzet és tényleg kísérletezünk. Eddig bevált. Valóban nem minden tejet tartalmazó kajára allergiás, ez érdekes.
2010. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát néha úgy fájogat a hasa, sok a szele, és az arca nagyon csúnya, piros és száraz. most két napja nem adok neki smemi tejterméket, meg citrust sem, és én sem eszek (még szopik), és úgy látom, sokkal jobb.
2010. jan. 8. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet, de napok óta adok neki joghurtot és túrórudi belsejét és érdekes, ezektől nem lesz piros az arca. Ő is szopik még.

Mindig újra és újra próbálkozom és most úgy tűnik, hogy erre a kettőre nem kap kiütést. Érdekes szerintem. Nálunk már utálja a sinclacot a ha-s tejpépet és kezd elegem lenni, hogy csak az üveges babakaját adhatom, mert annyi mindenben van tényleg tej. Ő is unja már ezeket a párfajta kajákat. Te mivel etetet egyébként?

2010. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmiféle tejterméket,és mindent meg kell nézni,mert pl sok felvágottban is van,vagy olyan ételekben amiről nem is gondolnád.
2010. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha rendes kajára gondolsz, akkor sok mindent tudsz azért készíteni neki. Palacsintát is készíthetsz neki, csak a tésztájába tej helyett vizet tegyél. Küldök inkább linket ötletekkel, receptekkel. Vannak benne további linkek is.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Remélem segítettem

2010. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

SZIASZTOK ERRE A TEJALLERGIARA LENNEK KIVANCSI MERT AZ ORVOSOM SZERINT 9 HOS KISFIAM AZERT KIS SUJU ES NEM HIZIK ELEGET AZ ARCA CSAK VAGY 5X PIROSODOTT KI MIOTA MEGSZULETETT MAS TUNETE NINCSEN NAGYON SOKAT JELENTENE HA SEGITENETEK HOGY NALATOK MIJEN TUNETEKBOL DERULT KI AZ ALLERGIA MERT TELJESEN TANACSTALAN VAGYOK AMUGY TEJPOROS BABA 4 HONAPOS KORATOL SAJNOS 3 KG SZULETETT ES MOST MEG MINDIG CSAK 8 KG ES MIJEN TEJPORT HASZNALTOK AMI NEM ALLERGIAMENTES

NAGYON KOSZONOM ELORE IS A VALASZOKAT!!

AGGODO ANYUKA

2010. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. én olyasmiket adok neki, amiket mi is eszünk, pl. rakott krumpli, húsleves meg ami benne van, rizs, káposztás tészta, egyéb tészták (én durumból csinálom), kenyér, felvágottból eddig adtam neki páriszit is, de azt most már nem, hanem csak olyasmit mint pl. a pulykamellsonka. meg szereti a sajtot is, de azt sem adok most neki. amúgy most hogy már pár napja nem kap semmi tejeset, meg citrust se (azt olvastam, együtt járhat a kettő), sokat javult az arcocskája. szerintem ő elvan nélküle, de nekem nagyon hiányzik a mandarin meg a narancs, meg kis tej a kávémból meg a sajt. meg a tejet amúgy is szeretem önmagában, napi fél litert is meg tudok inni belőle. :((
2010. jan. 9. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!