Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik tetszik jobban,...

Nektek melyik tetszik jobban, Flora vagy Petra esetleg Julia?

Figyelt kérdés
Es ha egyet egyet adnank ezen nevek kozul akkor ti hogyan parositanatok , pl Petra - Flora , Flora Julia stb :) Pecsi a vezeteknevunk . Tervbeen van meg cssk a kisteso :) Nagyobbak , Lucia es Zoltan :)

2014. júl. 16. 17:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A fiu nev egyertelmubb lenne.. :)
2014. júl. 16. 17:16
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem a Petra tetszik a legjobban, de csak azért mert szeretem az alliteráló neveket :) Különben a Júlia is tetszik

A Flóráról valahogy az ugrik be, hogy a Flóri az olyan papagájnév, ne haragudj!

2014. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
egyik sem tetszik, de ha választani kell akkor Petra. Ha meg kettõ kell akkor Pécsi Petra Júlia.
2014. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is a Petra és a Júlia tetszik. Pécsi Petra Júlia
2014. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Flóra tetszik a legjobban. :)
2014. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Petra Júlia
2014. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Petra. De mindhárom név tetszik, szerintem viszont ez a legjobb a Pécsi után.
2014. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Petrával a világból is ki lehetne kergetni. Férjem kedvenc neve és egy kedves ismerősömet is így hívják, mégsem tudom elfogadni a nevet. Férjem miatt beleegyeztem, hogy kislányunk 2. neve legyen, de én soha, sehol nem mondom, csak az első nevét használom.

Flóra tetszik, bár nem adnám.

Júlia szerintem gyönyörű név, nálam is listás volt.

2014. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
En Julianna vagyok a Julia ezert is jott kepbe :) Petra olyan kedvesen hangzik a Flora pedig teso kivansaga :) egyre inkabb Szimpatizalok vele is , de a Julia nagyon kellene nekem most :) koszonom az eddigi valaszokat es varom a tovabbiakat :)
2014. júl. 17. 00:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Számomra a Petra egy kőkemény név, mind a hangzás miatt, mind a jelentése szerint.
2014. júl. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!