Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan akiknél a rácsoságy...

Van olyan akiknél a rácsoságy egyik oldala le van szerelve? 10 hós babánál már le lehet szerelni az egyik oldalt?

Figyelt kérdés

10 hós a lányom és most tartunk ott, hogy le kell engedni a matracot, mert már ül, térdel és lassan felhúzza magát.

Ilyen ágya van:

[link]


A kérdés: ti hogy etetitek a kiságyban a babát ha annyira lent van? Mert én eddig simán a szájába adtam a cumisüveget és evett, de ha lent lesz majdnem a földön akkor nem fogok tudni annyira benyúlni mélyre, marha kényelmetlen lesz így az etetés.


Ennek az ágynak le lehet venni az oldalát. Van olyan köztetek, aki 10 hós - egy év körüli babaánál ugyanígy levette az oldalát? Mit szólt hozzá a baba? Nem mászkált ki éjjel? Nem bukott ki belőle?


2010. jan. 8. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia 9 hós lányom egy hete áll nem lehet rácsot levenni nekünk de nem is tenném míg menni nem tud.Én karomban etetem üvegből.Szerintem biztosabb ha ott a rács.
2010. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 23 hósan vettük le a rácsot.Sokáig evett éjszaka is(kb 22 hóig),ilyenkor görnyedtünk felette,míg evett:(
2010. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most azt olvastam itt a gyk-en, hogy többen azt csinálják, hogy leveszik az oldalát és a rácstalan oldalt hozzáfordítják a franciaágy/felnőttek ágyának oldalához. Így nem gurul le a baba, mert védi a nagy ágy oldala, de mégis könnyen hozzá lehet férni etetéskor.
2010. jan. 8. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
2.Ez is jó megoldás.Nálunk nem volt ehhez elég hely.
2010. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem ajánlanám még levenni. Igaz babám csak 8 hónapos, de már felhúzza magát mindenhol, így nekünk már lelett téve a legalsó szintre az ágy. Nekünk IKEA Guliver-es ágyunk van. Amikor összeszereltük, az útmutatón ott votak a babák berajzolva, hogy mikortól érdemes lejjeb tenni, vagy levenni az oldalát. Az oldalát akkor érdemes levenni, amikor már egyedül is biztonságosan jár a babád. Lányom most az ágyban, a rácsba kapaszkodva tanul járni, s még ha hozzá is tudnám rendesen egy szintbe tolni az ágyunkkal, most még akkor sem tenném, mert az ágyról simán leforogna. Nem biztonságos.

Mi már 2 hónapja lejjebb szereltük, akkor már tudott ülni. Igaz nem kellemes mélyre hajolni, de megszokod. Lányomat szoptatom, és ő még szerintem sokáig nem fogja átaludni az éjszakát. Igaz, most "fogzunk", egy éjszaka kb 5x veszem ki, és teszem vissza az ágyába.

Mivel szoptatok, ezért nem tudom, előre is bocs, ha hülyeség, de nem fogja egyedül az üveget? Ha nem, akkor behajolsz, berakod a szájába, tartod, és a másik kezeddel keresztülnyúlsz a rácson, úgy tarthatod utánna az üveget. Így nem kell hajolnod hozzá.

2010. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

@21:43


Lehet, hogy én vagyok túl kövér, de a rácsok olyan sűrűn vannak, hogy kb csak az alkarom fele fér be a kislányom meg általában a fal felöli oldalnál fekszik befordulva, úgyhogy ez nem működik. Ha kiveszem azzal meg az a baj, hogy azonnal ébred rá és fél óra-óra mire visszaaltatom... :-((((

2010. jan. 8. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!