Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnék 2 gyereket...

Hogyan tudnék 2 gyereket szállítani kerékpárral, ha nem akarok előre és hátra is gyerekülést szerelni?

Figyelt kérdés
Gondoltam visziklire, zigora de elég drágák. Vagy triciklit átalakítani hogy hátul kosár helyett egy dupla ülés legyen. Na de a tárolóhely is kicsi mert társasházban lakunk és többen "lakunk" 1 kis tárolóban.
2011. júl. 7. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bicigli utánfutó.2 gyerek is belefér,kissebb helyet foglal mint egy tricikli.
2011. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok:

[link]

2011. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már rá, de félek tőle. A kisebbik babám 9 hónapos a nagyobb 3,5 éves és túl messze lennének. 2 és 5 évesen jó lenne, de most még picik. És a tároló ajtaján se biztos hogy beférne, bár még nem láttam ilyet élőben. Nagyon köszönöm a választ.
2011. júl. 8. 09:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Bár ezt már régebben indítottam, de gondoltam megírom hogy végűl mire jutottam hátha valaki hasonló gondokkal küszködik. Két gyermekemet szállítom egy triciklivel. Hátra van egymás mögé szerelve 2 biztonsági gyerekülés, lehetett volna egymás mögé is, de így biztonságosabb szerintem és így befér az ajtón is! Egy gyulai tricikli építővel építettük és tökéletes. Imádom, mindenki bámulja, kérdezget róla. És minden 2 gyermekes ilyet akar. :-) Ez a tökéletes megoldás. Egyébként nem kerűlt annyiba mint egy elektromos bicikli, és teljesen megfelel a kressznek.
2012. jan. 16. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!